Veidai

2021.08.03 10:35

Oficialiai išskirti Billas ir Melinda Gatesai: moteris pasiliko vyro pavardę

LRT.lt2021.08.03 10:35

Kingo apygardos teisėjas pirmadienį patvirtino Billo Gateso ir Melindos French Gates skyrybas, praneša portalas „People“, remdamasis gautais teismo dokumentais.

Billas Gatesas ir Melinda French Gates oficialiai nutraukė 27 metus trukusią santuoką.

Santuokos nutraukimo dokumentuose taip pat nurodyta, kad Melinda nekeis savo pavardės ir negaus iš buvusio sutuoktinio finansinės paramos.

Kaip anksčiau rašė „Forbes“, M. Gates skyrybų procesą pradėjo dar 2019 m. – tais pačiais metais, kai žiniasklaidoje nuvilnijo žinia apie B. Gateso draugystę su seksualiniais nusikaltimais kaltintu finansininku Jeffrey`iu Epsteinu.

Oficialiai apie skyrybas Gatesai pranešė gegužę. Tuo metu Melindos teismui pateiktuose dokumentuose jų santuoka buvo vadinama „negrįžtamai nutrūkusia“.

„Po daugybės apmąstymų ir pastangų nusprendėme nutraukti santuoką“, – savo žinutes apie skyrybas socialiniuose tinkluose pradėjo Billas ir Melinda. Tris vaikus užauginusi pora teigė, kad patys nebetiki galintys augti kaip pora.

Pora susipažino 1987 m., kai baigusi verslo vadybos ir informacinių technologijų studijas universitete Melinda įsidarbino tuo metu nedidelėje kompanijoje „Microsoft“.

„Kai Billas pirmą kartą pakvietė mane į pasimatymą, pasiūlė susitikti po dviejų savaičių. Atsakiau, kad man jis nepakankamai spontaniškas. Taigi paskambino tą pačią dieną ir pasiūlė susitikti vakare. Pasiteiravo, ar tai man atrodo užtektinai spontaniška.

Billai, po dviejų nuostabių dešimtmečių, tavo humoras, polėkis, protas, smalsumas, optimizas ir netgi spontaniškumas kaip niekada žavingi. Sausumoje, jūroje ir kažkur vidury. Džiaugiuosi, kad esi šalia“, – savo feisbuke 2015 m., sveikindama vyrą su gimtadieniu rašė M. Gates, prisiminusi pirmąjį jų pasimatymą.

„Mes vienas kitam labai rūpėjome. Taigi buvo tik dvi galimybės – arba išsiskirti, arba susituokti“, – „Netflix“ dokumentikoje sakė B. Gatesas, o Melinda juokavo, kad jis net ir širdies reikalus sprendė labai sistemingai ir apgalvotai, tad net santuokai buvo sudaręs privalumų ir trūkumų sąrašą, kurį užrašytą ant baltos lentos prieš vestuves moteris surado miegamajame.

Matyt, tąkart jis įžvelgė daugiau šviesių pusių, nes 1994 m. sausio 1-ąją Havajuose pora susituokė. Vestuvės buvo privačios. Tiesa, viena nuotrauka iš savo šventės M. Gates pasidalijo prieš porą metų, kai su gimtadieniu sveikino Billą Gatesą vyresnįjį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.