Veidai

2021.08.03 09:37

Britų atletas ištirpdė gerbėjų širdis – Tokijo olimpines žaidynes stebėjo megzdamas

LRT.lt2021.08.03 09:37

Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojęs aukso medalį, Didžiosios Britanijos šuolininkas į vandenį Tomas Daley`is gerbėjus džiugina ne tik sportiniais pasiekimais ir LGBT bendruomenės palaikymu. Internete išplito nuotrauka, kurioje atletas užfiksuotas stebintis žaidynes su virbalais rankose ir mezginiu ant kelių.

Mezgantis atletas – tokį vaizdą išvysi ne kasdien. Tiesa, dabar internete mirga marga mezgimo virbalus į rankas pačiame žaidynių įkarštyje paėmusio T. Daley`io nuotraukos.

Kadras, kuriame mėlynos spalvos sportinę aprangą vilkintis 27-erių atletas užfiksuotas itin susikaupęs ir akis nudelbęs į ant kelių gulinti mezginį, buvo užfiksuotas sekmadienį.

Internete netruko pasklisti šmaikštūs komentarai. „Staiga mezgimo virbalų pardavimai šoko aukštyn greičiau negu po to, kai Kate (Middleton – LRT.lt) pasirodo vilkėdama firminę suknelę“, – tviteryje rašė sporto žurnalistė Georgie Heat.

Pats T. Daley`is sakė, kad mezgimas yra jo slaptas ginklas, rašo BBC. Praėjusią savaitę instagramo paskyroje šuolininkas į vandenį pasidalino vaizdo įrašu, kuriame parodė numezgęs dėklą savo aukso medaliui, pelnytam šių metų Tokijo olimpinėse žaidynėse.

„Vienintelis dalykas, padėjęs man išsaugoti sveiką protą per visą šį procesą, buvo mano meilė mezgimui, nėrimui ir siuvimui“, – sekėjams sakė T. Daley`is.

Didžiojoje Britanijoje atletas laikomas ne tik itin gerbiamu sportininku, bet ir LGBT bendruomenės aktyvistu. Laimėjęs aukso medalį, T. Daley`is sakė: „Tikiuosi, bet kuris jaunas LGBT žmogus pamatys, kad nesvarbu, koks šiuo metu esi vienišas, tu – ne vienas. <...> Labai didžiuojuosi galėdamas pasakyti, kad esu gėjus, o taip pat ir olimpinių žaidynių čempionas.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.