Veidai

2021.08.02 15:28

Neeiliniam iššūkiui televizijoje pasiryžusi Monique: tam reikia magiškų galių

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2021.08.02 15:28

„Vien mosikuoti lazdele nepakanka, reikia turėti magiškų galių, kad galėtum diriguoti“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Labas rytas, Lietuva“ sako atlikėja Monika Pundziūtė-Monique, priėmusi nemenką iššūkį – naujame televizijos sezone ji pasirodys naujame projekte „Maestro“, kuriamame pagal BBC formatą.

Be Monique, muzikiniame projekte pasirodys septynios ryškiausios scenos žvaigždės, kurias vienija meilė muzikai. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre (LNOBT) dalyviai surems dirigento lazdeles ir kovos dėl maestro titulo.

„Paimsime batutą į savo rankas ir savo rankose laikysime muziką. Tiksliau, bandysime priartėti prie meno diriguoti orkestrui“, – šypsosi Monique. Ji net neabejoja, kad tai bus įdomi ir išskirtinė patirtis, didžiulis žingsnis iš komforto zonos visiems dalyviams.

Naujame LRT sezone atlikėjai stos į dirigento poziciją: Monique tikina – projekte „Maestro“ iš komforto zonos išeis visi

„Pirmojoje laidoje visu gražumu parodysime savo nemokėjimą, tačiau projekto metu visi galės išvysti kiekvieno dalyvio progresą“, – svarsto projekto iššūkį priėmusi atlikėja.

Tiesa, ji atskleidžia, kad sulaukusi pasiūlymo pasirodyti, netikėjo, jog sugebėtų vadovauti orkestrui. „Tačiau tada pagalvojau – kada dar turėsiu galimybę stovėti LNOBT ir diriguoti? Niekada! Taigi sutikau. Be to, bus malonu bent akimirkai būti pavadinta maestro“, – kalba ji.

„Maestro“ misija – už ekrano projektą stebinčius žiūrovus įkvėpti nepasiduoti ir nesustoti siekti savo svajonių, net jei ir jos atrodo neįgyvendinamos. Projekto dalyviai magiškoje scenoje šešias savaites iš eilės diriguos Operos ir baleto teatro simfoniniam orkestrui. Dalyvius vertins profesionalų komisija. Kažkas triumfuos, kažkam nepasiseks, o po savaitės repeticijų su profesionaliais dirigentais jie grįš atlikti naujo kūrinio. Tiesa, ne visi – kiekvieną savaitę vienas iš dalyvių turės palikti projektą.

Pagrindinė projekto intriga, kas išdrįso išbandyti jėgas tikrame dirigentų mūšyje, kurios aštuonios garsenybės priėmė gyvenimo iššūkį, kas yra šio neįtikėtino šou vedėjas ir komisija, išliks iki rugpjūčio 28 dienos, tačiau norintiems atsakymus sužinoti anksčiau, o dirigentų magiją patirti iš arti – gera žinia.

Rugpjūčio 4-ąją, 18.30 val. visus žiūrovus kviečiame į nemokamą pirmosios laidos filmavimą Operos ir baleto teatre, kuriame pirmieji sužinosite, kas slypi už teatro scenos uždangos. Viskas, ką jums reikia padaryti, užsiregistruoti el.paštu registracija@lrt.lt. Laiške prašome nurodyti savo vardą ir pavardę. Įėjimas į renginį – tik su galimybių pasu.

„Maestro“ – muzika mano rankose! Jau nuo rugpjūčio 28 dienos tik per LRT TELEVIZIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.