Veidai

2021.07.31 09:24

Vilniaus meras Remigijus Šimašius sumainė žiedus su mylimąja: džiaugiamės gavę palaiminimą ir esame laimingi

atnaujinta 17.20
LRT.lt2021.07.31 09:24

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pranešė sumainęs žiedus su mylimąja Gilma Teodora Gylyte.

„Jums netikėta? Mums irgi. Šiandien su Gilma sumainėme žiedus. Džiaugiamės gavę palaiminimą ir esam laimingi. Parašus padėsime kažkada po atostogų, kurių išvykstame rytoj.

Bus klausimų, suprantu. Bet, manau, suprasite ir mane, jei iškart neatsakysiu. Šiandien tik pasakysiu, kad Gilmą pažįstu jau seniai. Mus supažindino Vilnius. O šie metai pažinčiai atnešė ryškių spalvų ir polėkio. Laukia nuostabi kelionė. Palinkėkite mums laimės“, – rašo sostinės meras.

Džiugiomis naujienomis socialiniame tinkle pasidalijo ir G. T. Gylytė.

„Apie architektūrą ir miestus kalbu nuolat, o savo asmeniniu gyvenimu viešai nesidalinu. Šįkart įvykis kitoks – bet kokiu atveju bus viešas. Ir labai geras.

Abu jau ilgai dirbame Viliuje ir Vilniui – profesiškai skirtingai, bet vertybiškai labai panašiai. Prieš metus vienas į kitą kreipėmės „Jūs“, o šiandien su Remigijus sumainėme žiedus, gavome Juliaus Sasnausko palaiminimą ir esam labai laimingi. Ačiū tau, Vilniau, kad tavo keliai tokie nenuspėjami!“, – ypatingą dieną ir kaip ji atėjo, aprašė nuotaka.

Birželio viduryje R. Šimašius oficialiai išsiskyrė su psichoterapeute Agne Matulaite.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.