Veidai

2021.07.30 13:46

Pasirodė filmo „House of Gucci“ anonsas, kuriame spindi į kino ekranus grįžtanti Lady Gaga

LRT.lt2021.07.30 13:46

Į kino ekranus sugrįžta atlikėja Lady Gaga, puikiai pasirodžiusi 2018 m. filme „Taip gimė žvaigždė“. Lapkričio mėnesį kinuose pasirodys istorija „House of Gucci“, kur jai patikėtas vienas iš pagrindinių vaidmenų. Jau pasirodė ir filmo anonsas, rašoma variety.com.

Ridley Scotto režisuotoje juostoje, pasakojančioje apie Gucci šeimos istoriją, atlikėja atliks buvusios Maurizio Gucci žmonos, Patrizios Reggiani, vaidmenį.

Moteris buvo kaltinama tuo, kad suplanavo vyro žmogžudystę po to, kai buvo palikta dėl jaunesnės. Pripažinta kalta ir 18 metų praleidusi kalėjime bei pelniusi Juodosios našlės pravardę, P. Reggiani buvo paleista 2016 m.

Mados imperijos įkūrėjo Guccio Gucci vaikaičio M. Gucci vaidmenį atliks aktorius Adamas Driveris.

Balandžio mėnesį Patrizia Gucci, G. Gucci proanūkė, naujienų agentūrai „Associated Press“ sakė esanti susirūpinusi:“ Filmas galimai peržengia tikrosios istorijos ribas ir braunasi į šeimos narių privatumą. Kalbu šeimos vardu, esame nusivylę, jog mūsų šeimos tapatybe naudojamasi tam, kad užsidirbtų. Galime kalbėti apie viską, tačiau turi būti riba, kurios negalima peržengti.“

Vis tik gerbėjai džiūgauja, kad kino ekranuose ir vėl išvys Lady Gagą. Tiesa, ir jos pačios gyvenimas primena dramatišką filmo siužetą. Vasaros pradžioje princo Harry ir Oprah Winfrey kuriamoje daugiaserijinėje dokumentinėje laidoje apie psichinę sveikatą viešėjusi Lady Gaga atvirai papasakojo apie praeityje patirtą seksualinę prievartą.

Atlikėja prisipažino, jog buvo pastojusi, o neplanuotą nėštumą lydėjo psichozės ir kiti sveikatos sutrikimai, kuriuos pagydyti užtruko ne vienus metus, buvo rašoma „Sky News“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.