Veidai

2021.07.30 08:30

Jūros žmogumi save vadinantis Martynas Kavaliauskas siūlo pasigrožėti sentimentus jam keliančiomis vietomis

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2021.07.30 08:30

Atlikėjas Martynas Kavaliauskas portalui LRT.lt pasakoja, kad per atostogas vienas svarbiausių dalykų jam – jūra. Tiesa, apsilankyti jis siūlo ne tik Lietuvos pajūryje, bet ir jam labai brangiame mieste.

LRT.lt tęsia publikacijų ciklą, kuriame puikiai atpažįstami žmonės dalijasi idėjomis, ką galima pamatyti ir nuveikti mūsų krašte.

Neretai vasara scenos žmonėms – darbymetis. Daug koncertų, pasirodymų, filmavimų. Ne išimtis ir M. Kavaliauskas, jis ne tik koncertuoja, bet ir atlieka LRT TELEVIZIJOS projekto „Mano daina“ dalyvių atsineštus kūrinius. Vis tik, jei suranda laisvesnio laiko, Martynas džiaugiasi su šeima galėdamas atsipūsti ramesnėje aplinkoje.

„Su žmona Rusne esame jūros žmonės, paplūdimių ieškotojai. Nesvarbu, keliaujame į užsienį ar pasiliekame Lietuvoje, mūsų atostogos dažniausiai prabėga ant smėlio ar uolų – svarbiausia, kad suptų vanduo. Todėl ilsėdamiesi ieškome paplūdimių, ypač atokesnių“, – šypsosi jis.

Ilgesnėms atostogoms

Kadangi nepaprastą trauką jaučia jūrai, ir atostogas Lietuvoje jis mielai leidžia pajūry. Ypatingus sentimentus jaučia Palangai. „Pamenu, kad ir vaikystėje su šeima ten praleisdavome labai daug laiko, kartais visą mėnesį ar daugiau, vasarodavome. Todėl ir dabar ten mielai sugrįžtu.

Labiau mane traukia ramesnės miesto vietos – intensyvaus judėjimo gyvenime ir taip užtenka. O kurorte tikrai yra vietų, kur yra mažiau žmonių ir triukšmo, atokesni paplūdimiai“, – patikina jis.

Dienos išvykai

Martynas sako, kad tikrai nebuvo iš tų, kurie per karantiną išnaršė Lietuvą ir atrado daugybę lankytinų vietų. Tačiau Kaune gyvenantis atlikėjas sako, kad jo miestas žavi ypatinga atmosfera, tad tai puiki vieta tiems, kurie nori bent dienai pakeisti aplinką.

„Pats gyvenu miesto centrinėje dalyje, tai jei norisi su žmona išeiti pasivaikščioti, dažniausiai traukiame į Laisvės alėją. Jei norime kiek pakeisti aplinką ar pabėgioti, renkamės Panemunės šilą. Jei niekada nesate buvę Kaune ar dar nesate jo gerai apžiūrėję, būtinai patariu pasivaikščioti Laisvės alėja, pamatyti Kauno rotušę ar labai gražia architektūra išsiskiriantį Kauno soborą.

Verta pamatyti šiuos objektus ir pajausti miesto dvasią. Taip pat siūlyčiau nuvažiuoti iki Pažaislio vienuolyno, kuris taip pat nepaprastai gražus“, – vardija M. Kavaliauskas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.