Veidai

2021.07.28 14:43

„Policijos akademijos“ žvaigždė Winslowas užkariavo internetą – pasirodymas TV projekte atėmė žadą

LRT.lt2021.07.28 14:43

Kultinio filmo „Policijos akademija“ aktorius Michaelas Winslowas jau senokai pasitraukė iš ekranų, tačiau ėmė ir užkariavo internetą. Jo platybėse plinta įrašas, kuriame – gerbėjus sužavėjęs aktoriaus pasirodymas šou „Amerikos talentai“ (angl. „America`s Got Talent).

M. Winslowas geriausiai pažįstamas iš filmų „Policijos akademija“ serijos. Tiesa, jis – ne tik visose septyniose filmo serijose vaidinęs aktorius. „10 tūkstančių garso efektų žmogumi“ tituluojamas M. Winslowas taip pat garsėja savo galimybėmis pamėgdžioti bet kokį garsą ir, pasitelkęs vien savo kalbos padargus, sukurti neįtikėtinus garso efektus.

1993 m. mirus žmonai, M. Winslowas pasitraukė iš Holivudo ir atsidavė vaikų priežiūrai, praneša CNN. Visai neseniai, pastūmėtas sūnaus, 62-ejų aktorius nutarė žengti ant šou „Amerikos talentai“ scenos. Kaip M. Winslowas sakė projekto organizatoriams, jam ir pačiam šiuo metu norėjosi naujų vėjų.

Ant scenos M. Winslowas surengė tikrą garsų šventę: lūpomis skleidė lėktuvo, radijo bangų garsus, atliko „Queen“ ir kitų dainų ritmus. Pasirodymas pakerėjo tiek projekto komisiją, tiek žiūrovus – visi aktoriui plojo atsistoję.

Talentų šou dalyvis sakė nuo mažens žinojęs, kad šis užsiėmimas – jo pašaukimas. „Visada tuo užsiėmiau. Tai – tarsi mano dalis. Kuriu ir skleidžiu garsus nuo tada, kai buvau vaikas“, – atviravo M. Winslowas.

Jo pasirodymą galite išvysti čia:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.