Veidai

2021.07.27 21:48

Į „Naktinę žvejybą“ susirinkę kviestiniai svečiai pirmieji išvydo naujausią Tado Vidmanto filmą

LRT.lt2021.07.27 21:48

Sostinėje surengta išankstinė režisieriaus Tado Vidmanto filmo „Naktinė žvejyba“ premjera. Jos nepraleido ir filme vaidinę aktoriai bei kūrybinė komanda, taip pat žinomi kino industrijos atstovai ir pramogų pasaulio veidai.

Papozavę fotografams ir linksmai pasišnekučiavę, kviestiniai svečiai gavo progą pirmieji išvysti naujausią T. Vidmanto juostą. „Naktinė žvejyba“ – kriminalinės dramos elementų turintis filmas, nestokojantis humoro bei absurdiškų situacijų.

Filmo siužetas sukasi apie du kaimynus, Justą ir Povilą, kurie išsiruošia į naktinę žvejybą. Atokioje ežero saloje susitikę vyrai kalbasi apie „reikalus“ bei moteris, tačiau netikėta linkme pasisukęs pokalbis virsta ne tik intriguojančiu vyrų gyvenimus atskleidžiančiu siužetu, bet ir mirties ar gyvenimo klausimu.

Ir nors naujausiame T. Vidmanto filme pagrindinius vaidmenis atliko tik du aktoriai – Leonardas Pobedonoscevas ir Marius Repšys – nedidelį, bet T. Vidmanto filmų žiūrovams atpažįstamą personažą suvaidino ir lietuviškų komedijų žvaigždė Ineta Stasiulytė. „Naktinėje žvejyboje“ ji atliko greitosios pagalbos dispečerės vaidmenį.

Žiūrovai filmą galės išvysti kino teatruose nuo liepos 30 d.

Vakaro akimirkos – nuotraukų galerijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.