Veidai

2021.07.26 09:11

Eveliną Sašenko ir Giedrių Statulevičių aplankė gandrai

LRT.lt2021.07.26 09:11

Atlikėja Evelina Sašenko su vyru Giedriumi Statulevičiumi tapo tėvais. Kad rankose sūpuoja sūnų, atlikėja pranešė savo feisbuko paskyroje.

„Labas, pasauli! 2021–07–23 mums gimė SŪNUS. Mūsų šeimą gyvenimas apdovanojo nuostabiu stebuklu. Ir žinote, žodyje „LAIMĖ“ nebetelpa tie jausmai, kuriuos išgyvename pastarosiomis dienomis. Geresnės gimtadienio dovanos ir negalėjau paprašyti aukščiausiojo. Ačiū jam už tai“, – socialiniame tinkle rašė E. Sašenko, pasidalijusi ir jautria šeimos akimirka.

Kad netrukus taps mama, E. Sašenko gerbėjams pranešė dar gegužę. „Mano brangūs draugai, gerbėjai, sekėjai! Negaliu daugiau laikyti paslaptyje šios džiugios naujienos ir noriu su Jumis pasidalinti bei pasidžiaugti kartu. Mes su mano mylimu vyru laukiame mažojo stebuklo“, – savo instagramo paskyroje pranešė atlikėja.

LRT.lt primena, kad 2011 m. Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovavusi atlikėja ir kūrybos srityje dirbantis verslininkas Giedrius Statulevičius aukso žiedus sumainė 2018-ųjų liepą. Liepos 23 d. gimė pirmasis poros vaikelis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.