Veidai

2016.08.17 09:47

Naujasis „Playboy“ namo savininkas užbaigė sandorį už 100 mln. dolerių

BNS2016.08.17 09:47

Susitarimas užbaigtas ir legendinė „Playboy“ linksmybių vila, kurioje Holivudo elitas išdykavo su menkai apsirengusiomis „kiškutėmis“, turi naują savininką.

Kaimynystėje gyvenantis Darenas Metropoulos antradienį sakė, kad sudarytas sąlyginis įsipareigojimas jam už 100 mln. dolerių (88,7 mln. eurų) nupirkti garsiąją Hugh Hefnerio vilą Holmbi Hilse.

„Jaučiuosi laimingas ir privilegijuotas, kad dabar turiu unikalų istorijos ir meno objektą, – sakoma D.Metropoulos pareiškime. – „Playboy“ vila yra viena simboliškiausių valdų pasaulyje ir Holmbi Hilso karūnos brangakmenis.“

Investicijų kompanijos „Metropoulos & Co.“, kuri yra legendinių amerikietiškų užkandžių „Twinkies“ gamintojos „Hostess Brands“ viena savininkių, 33 metų bosas nebūtinai greitu laiku kraustysis į naujuosius namus. Pagal susitarimo sąlygas „Playboy“ įkūrėjas H.Hefneris, kuriam – 90 metų, gali likti viloje iki savo gyvos galvos.

D.Metropoulos H.Hefnerio kaimynystėje įsikūrė 2009-aisiais, nupirkęs tą valdą iš „Playboy“ magnato už 18 mln. dolerių (15,9 mln. eurų).

Jis ketina po H.Hefnerio išsikraustymo arba jo mirties sujungti abi valdas į vieną 2,92 ha kompleksą.

Abu namai, pastatyti praėjusio amžiaus 3-iajame dešimtmetyje, iš pradžių ir buvo viena valda.

H.Hefneris „Playboy“ namą nusipirko 1971-aisiais, už 1,05 mln. dolerių (0,93 mln. eurų) ir jis greit ėmė simbolizuoti Holivudo ekscesus: jame vyko garsieji baseino vakarėliai, kuriuose aprangos kodas viešnioms būdavo „tik apatiniai“.

Teigiama, kad Elvis tame name kartą miegojo su aštuoniomis „Playboy“ merginomis iš karto, o Johnas Lennonas cigarete degino Henri Matisse'o paveikslą.

Apie vilos pardavimą buvo paskelbta netrukus po to, kai žurnalas tapo pagrindinės srovės leidiniu be visiškų nuogybių iš priekio, o motininė kompanija buvo pasiūlyta pirkti už maždaug 500 mln. dolerių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt