Veidai

2021.07.23 14:47

Dwayne`as Johnsonas neabejoja – „Džiunglių kruize“ Emily Blunt yra moteriška Indianos Džounso versija

LRT.lt2021.07.23 14:47

Aktorius Dwayne`as Johnsonas džiūgauja dėl kolegės aktorės Emily Blunt pasirodymo netrukus kinus pasieksiančiame fantastiniame nuotykių filme visai šeimai „Džiunglių kruizas“ (angl. „Jungle Cruise“), rašoma „Theatrical Film Distribution“ pranešime žiniasklaidai.

Neseniai 49-erių metų D. Johnsonas duodamas interviu apie būsimąjį filmą pasakė, kad jis nuo pat pradžių žinojo, jog filmavimo aikštelėje šalia savęs nori matyti būtent E. Blunt.

„Ji labai talentinga. Ji universali ir mes tapome puikiais draugais, – paaiškino D. Johnsonas. – Aš myliu ją. Aš myliu jos šeimą... John [Krasinski] ir jų vaikus. Mes visi tapome viena didele ohana, kaip mes mėgstame sakyti salose.“

Filme „Džiunglių kruizas“ aktorė E. Blunt vaidina mokslininkę Lilę Hoton, kuri nusamdo kapitoną Frenką Vulfą (akt. D. Johnsonas), kad jis padėtų jai surasti stebuklingą medį.

„Negaliu sulaukti, kol visi ją pamatys šiame filme, nes ji tikrai yra moteriškoji versija – ir sakau iš visos širdies – bet ji tikrai yra moteriškoji Indianos Džounso versija, – apie kolegę E. Blunt tęsia D. Johnsonas. – Aš labai didžiuojuosi ja ir tuo, kaip šiame filme ji spardo blogiukams užpakalius.“

Ir šis jausmas, panašu, yra abipusis. Veiksmo filmą pristatančiame vaizdo klipe E. Blunt taip pat užsimena apie naują draugystę, kurią ji užmezgė su D. Johnsonu.

„Jis tapo milžiniškiausiu mano bičiuliu“, – sako E. Blunt, kai D. Johnson pritaria aktorei sakydamas: „Nėra nieko, ko ji negalėtų padaryti.“

Dar gegužės mėnesį D. Johnsonas patvirtino, kad filmas „Džiunglių kruizas“, kuris dėl COVID-19 pandemijos buvo atidėtas metams, pasirodys kino teatruose liepos 30 d.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.