Veidai

2021.07.22 09:44

Princui George`ui – 8-eri: rūmai pasidalijo nauja nuotrauka, kurioje – ir detalė princui Philipui pagerbti

LRT.lt2021.07.22 09:44

Liepos 22-ąją Jungtinės Karalystės princui George`ui sukanka aštuoneri. Tęsdami tradiciją, berniuko tėvai princas Williamas ir hercogienė Kate Middleton socialiniuose tinkluose pasidalijo gimtadienį mininčio sūnaus nuotrauka.

„Rytoj sukanka aštuoneri“, – gimtadienio išvakarėse rašė tviteryje princo George`o nuotrauka pasidaliję berniuko tėvai.

Sukaktuvininką tradiciškai įamžino fotografijai prijaučianti jo mama Kate Middleton, rašo CNN. „Kembridžo hercogas ir hercogienė džiaugiasi artėjant princo George`o aštuntajam gimtadieniui galėdami pasidalyti nauja jo nuotrauka“, – rašoma Kensingtono rūmų išplatintame pranešime, kurį cituoja CNN.

Nuotraukoje princas George`as įamžintas plačiai besišypsantis gamtos peizažo fone. Kaip pranešime nurodė rūmai, kadras užfiksuotas šiek tiek anksčiau, kai šeima viešėjo savo rezidencijoje netoliese Londono.

Beje, kadre užfiksuota jautri detalė, skirta pagerbti balandžio 9 d. iškeliavusį George`o prosenelį princą Philipą. Nuotraukoje matyti, kad mažasis princas įsitaisęs ant „Land Rover Defender“ automobilio. Princas Philipas mėgo vairuoti šios markės mašiną, beje, per laidotuves jo karstas taip pat buvo vežamas šios markės automobiliu, rašo „The Independent“.

Gimimo dieną dalytis vaikų nuotraukomis – jau keletą metų tęsiama princo Williamo ir jo žmonos K. Middleton tradicija.

Princas George`as Alexanderis Louisas gimė 2013 m. liepos 22 d. Londone. Viešumoje mažasis princas pasirodė jau kitą dieną po gimimo – tėvai visuomenei mažylį parodė vos išėję iš ligoninės.

Nuo tos dienos mažasis princas traukia visuomenės dėmesį ir nuolat pakliūva į fotografų ir socialinių tinklų vartotojų dėmesį. Pastarąjį kartą princas George`as komentarų bangą sukėlė po Italijos ir Anglijos futbolo komandų kovos Londone.

Žaidimui pasibaigus Italijos pergale, internete netrukus išplito nusivylimo kupina princo George`o reakcija į Anglijos pralaimėjimą. Internete išplito vaizdai, kuriuose matyti, kaip princas Williamas guodžia sūnų. Daugiau apie tai skaitykite čia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.