Naujienų srautas

Veidai2016.08.14 11:25

Milijardierius siūlo 5 tūkst. dolerių už informaciją apie Niujorko ledų vagišius

BNS 2016.08.14 11:25

Niujorke pastaruoju metu itin įsisiautėjo ledų vagišiai ir vienam milijardieriui jau trūko kantrybė. Maisto prekių parduotuvių tinklą valdantis magnatas pasiūlė 5 tūkst. JAV dolerių premiją už informaciją, kuri leistų juos sulaikyti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Johnas Catsimatidis, kuriam priklauso parduotuvių tinklas „Gristedes“, teigia, kad jam jau įgriso įžūli gauja, tuštinanti jo ledų šaldytuvus ir prabangias šio vasaros skanėsto dėžutes už kelis skatikus parduodanti mažoms privačioms krautuvėlėms.

„Ši trijų ar keturių žmonių gauja ateina (į parduotuvę), sudeda ledus į didelius pirkinių maišus, po to nukreipia darbuotojų dėmesį, išneša ledus ir juos parduoda“, – pareiškė J. Catsimatidis.

Anot jo, kartą vagišiai net buvo iškart išnešę 100–125 ledų porcijas, kurių vertė siekė 700–800 JAV dolerių. Ledų vagys ypač siautėja Manhetene.

Pasak magnato, vagystės tęsiasi jau pusmetį.

Paklaustas, ar žadama 5 tūkst. JAV dolerių premija padėtų sučiupti vagišius, J. Catsimatidis atsakė, kad galbūt juos įduotų ledus perkantys mažų krautuvėlių savininkai.

„Ketiname sučiupti šią gaują!“ – pareiškė jis.

Milijardierius apie premiją paskelbė savo „Twitter“ paskyroje, kurioje, cituodamas „The New York Post“ antraštę, taip pat parašė, kad „ledų banditai kelia sumaištį Niujorko maisto prekių parduotuvėse“.

Policija pranešė, kad nuo metų pradžios gavo 250 skundų dėl ledų vagysčių ir sulaikė 130 asmenų.

„Siekdami kovoti su ledų vagišiais, glaudžiai bendradarbiaujame su mažmenininkais“, – pareiškė policijos atstovas spaudai.

J. Catsimatidis su šeima į Niujorką iš Graikijos atvyko, kai dar buvo mažas vaikas. Žurnalo „Forbes“ skaičiavimais, jo turtas, kurį jis susikrovė pats, vertas 3,4 mlrd. JAV dolerių.

„Gristedes“ tinklui Niujorke priklauso daugiau kaip 30 parduotuvių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi