Veidai

2021.07.20 12:02

70-mečio jubiliejaus proga Gražinai Baikštytei sveikinimus siunčia prezidentas ir premjerė

BNS, LRT.lt2021.07.20 12:02

Liepos 20-ąją 70-ąjį gimtadienį mini aktorė, knygų autorė Gražina Baikštytė. Jubiliejaus proga ją sveikina Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė.

Pasak šalies vadovo, G. Baikštytės kūrybinė biografija yra pilna įsimintinų kino ir televizijos filmuose sukurtų vaidmenų, kuriuos prisimena gausus gerbėjų būrys Lietuvoje ir kaimyninėse valstybėse.

„Žaviuosi Jūsų ryžtu ir drąsa imtis naujos kūrybos – rašymo, savo patirtį, pomėgius ir pokalbius paversti knygomis, kurios atveria Lietuvos didžiųjų teatro aktorių asmenybes, įamžina jų prisiminimus kitoms kartoms“, – rašoma valstybės vadovo sveikinime.

Prezidentas G. Baikštytei palinkėjo neblėstančios asmeninės laimės, kūrybinės laisvės ir džiuginančios gyvenimo pilnatvės.

G. Baikštyte gimtadienio proga sveikina ir Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė.

„Kino ekranuose įkūnijote daug vaidmenų, kurie žavėjo ir ligi šiol žavi žiūrovus. Ne tik nusifilmavote keliose dešimtyse filmų, bet ir įrodėte, kad puikiai valdote plunksną, mokate prakalbinti žmones ir talentingai perteikti jų istorijas.

Nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus jubiliejaus proga! Džiaugiuosi Jūsų laimėjimais ir linkiu sveikatos bei nesibaigiančio kūrybinio polėkio“, – sakoma premjerės sveikinime.

Taip pat skaitykite LRT.lt pokalbį su jubiliejų mininčia aktore, jį rasite čia.

Gimę tą pačią dieną. Su Pleškyte pokalbį prisiminusi Gražina Baikštytė: paskatino „gimdyti ir negalvoti apie karjerą“
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.