Veidai

2021.07.15 11:46

Venecijos gatvėse skambėjo griausmingos ovacijos – Mikalauskas ir Bavikinas uždainavo gondoloje

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2021.07.15 11:46

Per karantiną scenos pasiilgę operos solistai Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas, išsiruošę pasigrožėti Venecija, uždainavo tiesiog gondoloje. Kaip L. Mikalauskas sakė portalui LRT.lt, jis ir pats nesitikėjo, kad spontaniškas pasirodymas sulauks tiek dėmesio.

„Su Egidijumi esame ne tik kolegos bei scenos partneriai, bet ir geri bičiuliai. Kadangi esame pasiskiepiję, su kompanija ištrūkome pailsėti į Italiją“, – pasakoja Liudas.

Leidęsi į pasiplaukiojimą gondola solistai panoro susikurti šventę sau. „Priplaukę ramesnę vietą sumanėme uždainuoti, tačiau, gondolai pasukus už kampo, išvydome būrį žmonių. Jie puolė ploti, švilpti, filmuoti... Kai kurie pasižiūrėti išlindo pro savo langus. Nors ir nesitikėjome tokios publikos, koncerto juk nenutrauksi“, – geros nuotaikos nestokojo L. Mikalauskas.

Jiedu su E. Bavikinu juokavo, kad pirks gondolas ir plukdys žmones dainuodami – veikiausiai uždirbtų dvigubai daugiau nei vietiniai gondoljerai. „Juk liaudiškos neapolietiškos dainos būdavo ir gondoljerų atliekamos. Keista, kad šiandien jie nebedainuoja, nebent pašvilpauti moka. Kvietėme prisijungti, tačiau taip ir nesuradome balsingų“, – atsiduso L. Mikalauskas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt