Veidai

2021.07.12 10:16

Princas George`as – vėl dėmesio centre: po Anglijos pralaimėjimo futbolo čempionate guodėsi tėčiui

LRT.lt2021.07.12 10:16

Įtemptą Italijos ir Anglijos futbolo komandų kovą Londone stebėjo ir princas Williamas su žmona Kate Middleton bei sūnumi princu George`u. Žaidimui pasibaigus Italijos pergale, internete netrukus išplito nusivylimo kupina mažojo princo George`o reakcija į Anglijos pralaimėjimą, rašo „People“. Sūnų ramino instagrame Italiją su pergale pasveikinęs tėvas princas Williamas.

Į Wembley stadioną atvykę Didžiosios Britanijos princas Williamas ir jo sūnus princas George`as pasipuošė panašiais deriniais – tamsios spalvos kostiumais ir mėlynais bei raudonais akcentais išmargintais kaklaraiščiais. Kate Middleton svarbioms rungtynėms pasirinko klasikinį derinį – juodas kelnes ir baltos spalvos švarkelį.

Rungtynėms pasibaigus Italijos pergale, princas Williamas neslėpė apmaudo, tačiau instagrame iš karto pasveikino priešininkų komandą. „Anglija, nuėjai toli. Deja, šiandien nebuvo mūsų diena. Galite laikyti aukštai iškeltas galvas ir didžiuotis savimi“, – Italiją pasveikinęs su pergale socialiniame tinkle rašė karališkosios šeimos narys.

Vis dėlto didžiausio dėmesio internete sulaukė užfiksuota septynerių princo George`o reakcija į anglams liūdną žaidimo baigtį. Susikrimtusio princo veido išraiška netrukus tapo interneto memu. „Anglijoje visi šiuo metu jaučiasi štai taip“, – buvo rašoma prie nuliūdusio George`o nuotraukos. Nuotraukose taip pat užfiksuota, kaip mažojo princo tėvas Williamas guodžia sūnų ir ramindamas tapšnoja jam per pečius.

Tiesa, rungtynėse užfiksuota ir linksmesnių kadrų. Anglijos komandos sėkmę žaidime lydėjo emocionalios princo Williamo ir princo George`o reakcijos – džiaugsmo šūksniai, aplodismentai ir plačios šypsenos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.