Veidai

2021.07.07 17:03

Trečiosios dukros susilaukęs Rafailas Karpis: tai tikras stebuklas

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2021.07.07 17:03

Operos solistas Rafailas Karpis savo socialiniame tinkle pasidalijo itin džiugia naujiena – jis su žmona Diana Karpe jau sūpuoja trečiąją dukrytę. Kupinas džiugių emocijų naujieną solistas patvirtino ir portalui LRT.lt.

Mergaitė gimė liepos 7-ąją, anksti rytą. „Emocijos – fantastiškos. Kiekvieno vaikelio atėjimas – stebuklas. Tas natūralus, prigimtinis vaikų grožis pakerta, sujaudina ir sukelia labai daug gilių emocijų“, – portalui LRT.lt sakė laimingas tėvelis. Pagausėjusi šeima atskleidė, jog vardus dukrytei buvo apgalvoję, tačiau galutinai dar neapsisprendė.

Mergaitė – trečioji Rafailo ir Dianos Karpių dukra, pora augina šešerių Rachelę ir dvejais metais jaunesnę Lėją.

„Sužinojusios, kad turėsime dar vieną vaikelį, dukrytės šią naujieną priėmė labai džiugiai, jos labai laimingos“, – dar žiemą pasakojo R. Karpis, tada pridūręs, kad vaikelis yra didžiausia dovana ir didžiausias džiaugsmas, koks gali būti.

Anksčiau portalui LRT.lt R. Karpis yra prisipažinęs, kad dukrų norams atsispiria sunkiai: „Meluočiau, jei sakyčiau, kad neišskystu pamatęs savo mylimiausių mergaičių dėmesį ar tiesiog šypseną. Tik stengiuosi nepamesti proto. Esu tikras, kad kalbant apie lepinimą, turėtume labiau kontroliuoti save nei vaikus. Kartais per daug lepindami savo vaikus, darome jiems meškos paslaugą. Bet čia yra teorija, praktikoje būna truputį kitaip.“

Namai santarvei: naujame Rafailo Karpio būste vietą atrado ir sena biblioteka, ir mamos vazos
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt