Veidai

2021.06.21 12:11

Princui Williamui – 39-eri: tėtis pasveikino pasidalindamas smagia vaikystės nuotrauka

LRT.lt2021.06.21 12:11

Birželio 21-ąją 39-eri sukanka princui Williamui, princesės Dianos ir princo Charleso sūnus. Šiuo metu jis yra antras eilėje į sostą.

Pirmadienį ryte sūnų gimtadienio proga instagrame pasveikino tėtis, princas Charlesas ir pasidalijo smagia jo vaikystės nuotrauka. Šalia paskelbė ir vieną, kurioje matyti jau suaugęs sūnus.

Princas Williamas gerbėjams už sveikinimus ir mielas žinutes taip pat padėkojo įkeldamas naują savo nuotrauką instagrame.

Princas Williamas gimė Švenčiausiosios Mergelės Marijos ligoninėje Londone, Anglijoje. Jis pirmasis princesės Dianos ir princo Charleso sūnus, trečiasis karalienės Elžbietos II anūkas.

Pakrikštytas Bakingamo rūmų muzikos salėje 1982 metų rugpjūčio 4 dieną Williamas įgijo Jo Karališkosios Didenybės titulą. Pasakojama, kad būdamas septynerių, princas teigė norintis užaugęs tapti policininku, kad galėtų saugoti savo motiną.

Po studijų Williamas įstojo į Karališkąją karo akademiją. Vėliau įgijo leitenanto laipsnį, dalyvavo įvairiose karinėse operacijose. Šiuo metu aktyviai dalyvauja įvairiose ŽIV/AIDS prevencijai skirtose akcijose, plėtoja daugiau nei 30 labdaros fondų veiklą.

Ryto klausimas. Kokį titulą gavo princas Williamas, vesdamas Kate Middleton?
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.