Veidai

2021.06.15 14:52

Remigijus Šimašius oficialiai išsiskyrė su žmona Agne Matulaite

LRT.lt2021.06.15 14:52

Vilniaus meras Remigijus Šimašius oficialiai išsiskyrė su žmona psichologe-psichoterapeute, mokslų daktare Agne Matulaite. Žinią portalui LRT.lt patvirtino Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė.

„Buvo gautas prašymas bendru sutikimu, šiandien teisėja prašymą patenkino. Sprendimas gali būti skundžiamas 30 per dienų“, – LRT.lt nurodė Vilniaus miesto apylinkės teismo pirmininko atstovė spaudai.

LRT.lt primena, kad apie skyrybas R. Šimašius ir A. Matulaitė savo socialiniuose tinkluose pranešė metų pradžioje.

„Po šešiolikos metų bendro gyvenimo, iš kurių vienuolika metų santuokoje, priėmiau sprendimą skirtis. Sprendimas toli gražu nėra impulsyvus ar neapgalvotas, priešingai – stipriai išjaustas, daug kartų pergalvotas, pamatuotas, įskaitant ir per tuos keletą mėnesių, kai gyvenu vienas atskirai.

Natūralu, kad mano draugams ir bet kam gali kilti klausimas „tai kodėl?“. Deja, dažniausiai į svarbiausius gyvenimo klausimus nebūna labai paprasto vieno sakinio atsakymo, o bandymai jį suformuluoti atrodo per lėkšti. Bet kokiu atveju skyrybas ir tai, kad tenka žengti šį žingsnį, priimu kaip savo pralaimėjimą, kurį tiesiog reikia pripažinti, kad ir kaip skaudu bebūtų“, – pranešęs apie skyrybas socialiniame tinkle „Facebook“ sausį rašė R. Šimašius.

Santuoka su A. Matulaite R. Šimašiui – antroji, pora augina dvi dukras Uną ir Mortą bei sūnų Anuprą.

Netrukus po R. Šimašiaus naujienas apie skyrybas savo socialiniame tinkle patvirtino ir A. Matulaitė. „Mūsų tokių kaip čia jau nebėra. Netikėtas, traumuojantis ir vienašališkas sprendimas, kaip pats Remigijus Šimašius ir rašo. Visą rudenį praleidau nematydama rudens.

Kai likau viena, man netikėtai subyrėjo visas pasaulis. Kurį laiką niekas neatrodė tikra – stalas, mano drabužiai, kėdė... Jaučiausi apmeluota ir palikta skausme. Bandžiau tame išbūti. Išlaikyti gyvą pulsuojančią, plyštančią savo širdį“, – atvirą išpažintį feisbuke pradėjo A. Matulaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.