Veidai

2021.06.10 16:56

Remigijaus Šimašiaus ir Agnės Matulaitės skyrybų prašymas pasiekė teismą

LRT.lt2021.06.10 16:56

Metų pradžioje apie išsiskyrimą socialiniuose tinkluose pranešusių Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus ir psichologės-psichoterapeutės, mokslų daktarės Agnės Matulaitės skyrybos oficialiai keliasi į teismą. Tai portalui LRT.lt patvirtino Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė.

„Gegužės 20 d. buvo gautas pareiškimas dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu. Posėdis numatytas birželio 15 d. Kadangi posėdis vyks rašytinio proceso tvarka, šalys nebus kviečiamos“, – LRT.lt sakė Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė Gintarė Vosyliūtė.

Santuoka su A. Matulaite R. Šimašiui – antroji, pora augina dvi dukras Uną ir Mortą bei sūnų Anuprą.

„Po šešiolikos metų bendro gyvenimo, iš kurių vienuolika metų santuokoje, priėmiau sprendimą skirtis. Sprendimas toli gražu nėra impulsyvus ar neapgalvotas, priešingai – stipriai išjaustas, daug kartų pergalvotas, pamatuotas, įskaitant ir per tuos keletą mėnesių, kai gyvenu vienas atskirai.

Natūralu, kad mano draugams ir bet kam gali kilti klausimas „tai kodėl?“. Deja, dažniausiai į svarbiausius gyvenimo klausimus nebūna labai paprasto vieno sakinio atsakymo, o bandymai jį suformuluoti atrodo per lėkšti. Bet kokiu atveju skyrybas ir tai, kad tenka žengti šį žingsnį, priimu kaip savo pralaimėjimą, kurį tiesiog reikia pripažinti, kad ir kaip skaudu bebūtų“, – pranešęs apie skyrybas socialiniame tinkle „Facebook“ sausį rašė R. Šimašius.

Netrukus po jo naujienas apie skyrybas savo socialiniame tinkle patvirtino ir A. Matulaitė.

„Mūsų tokių kaip čia jau nebėra. Netikėtas, traumuojantis ir vienašališkas sprendimas, kaip pats Remigijus Šimašius ir rašo. Visą rudenį praleidau nematydama rudens. Kai likau viena, man netikėtai subyrėjo visas pasaulis. Kurį laiką niekas neatrodė tikra – stalas, mano drabužiai, kėdė... Jaučiausi apmeluota ir palikta skausme. Bandžiau tame išbūti. Išlaikyti gyvą pulsuojančią, plyštančią savo širdį“, – atvirą išpažintį feisbuke pradėjo A. Matulaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.