Veidai

2021.06.04 16:05

Susižadėjo Marijus Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė

LRT.lt2021.06.04 16:05

Džiugia žinia dizainerė pasidalijo savo socialiniuose tinkluose. Portalui LRT.lt moteris sakė, jog piršlybos įvyko pirmąjį vasaros penktadienį.

„Tai, ko Tu šiandien manęs paklausei, į visus atsakymus yra tik vienas atsakymas-TAIP! Myliu ir gerbiu Tave, mano gyvenimo palydove“, – savo socialiniame tinkle rašė I. Daugirdaitė, pasidalijusi ir žiedo nuotrauka.

Žinią I. Daugirdaitė patvirtino ir portalui LRT.lt, tačiau sakė, kad kitas su sužadėtuvėmis susijusias detales norėtų pasilikti sau.

LRT.lt primena, kad birželio 10-ąją penktąjį gimtadienį minės ir poros sūnus. Kai berniukas gimė, M. Mikutavičiui buvo 45-eri. Iki tol jis jau buvo prisiklausęs aplinkinių įžvalgų apie tai, kokio amžiaus reikėtų tuoktis, kada pirštis ar susilaukti vaikų. Pats M. Mikutavičius LRT.lt apie tai sakė: „Pats stengiuosi ir kitiems patariu visuomenės neklausyti. Prieš kitus gali jaustis kaltas, kai padarai nusikaltimą, gali jaustis kaltas, kai sulaužai labai stiprias vertybines, galbūt net įstatymais apibrėžtas taisykles, bet jokioje konstitucijoje neparašyta, kada reikia vesti, kiek reikia turėti vaikų ar kad apskritai privaloma jų turėti.

Tai labai individualūs klausimai, kurių niekada nekėliau kitiems ir niekada nekvaršinau sau galvos, jei sulaukdavau iš kitų. Aišku, tėvai paklausdavo, tačiau tam tikru metu jau ir jie buvo numoję ranka. Aš pats visada maniau, kad visuomenei patinka paburnoti, bet iš esmės jai mano gyvenimas nesvarbus. Jis svarbus man, todėl pats sprendžiu, kaip man atrodo reikalinga jį nugyventi, o galiausiai gyvenu taip, kaip pavyksta. Ir niekam dėl to neturiu atsiskaitinėti.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt