Veidai

2021.06.03 17:40

„Maneskin“ vokalistas Damiano Davidas nebesislapsto – pirmąkart užfiksuotas su ilgai slėpta mylimąja

LRT.lt2021.06.03 17:40

Šiemet „Euroviziją“ laimėjusios Italijos grupės „Maneskin“ narys Damiano Davidas gegužę nusprendė viešai prabilti apie tai, kad turi mylimąją, o vasarą nusprendė nebesislapstyti. Atlikėjas pirmąkart buvo užfiksuotas su mylimąja leidžiantis laiką kartu.

Grupės vokalistas apie savo asmeninį gyvenimą linkęs kalbėti mažai. Kaip rašo „Hollywood`s Magazine“, jis augo su mama ir broliu, apie atlikėjo tėvą informacijos nėra. Kurį laiką grupės vokalistas buvo poruojamas ir su bosiste Victoria. Visgi grupės nariai šiuos gandus neigė ir sakė, kad yra tik draugai, nors viešumoje jie išties nevengia glėbesčiuotis ir kitaip demonstruoti, jog yra labai artimi.

Smalsuoliai ilgą laiką spėliojo, ar atlikėjo širdis laisva, mat apie asmeninius santykius jis taip pat nelinkęs daug pasakoti. Užsienio žiniasklaidoje buvo pasirodę gandai, kad Damiano yra homoseksualus. Tiesa, prieš kurį laiką savo socialiniuose tinkluose jis pasidalijo nuotrauka su modeliu ir socialinių tinklų žvaigžde Giorgia Solari. Tada atlikėjas rašė, kad pora drauge jau ketverius metus.

Panašu, kad nuo šiol „Eurovizijos“ nugalėtojas visiškai nebesislapsto – vasaros pradžioje jis buvo ne sykį užfiksuotas Italijos gatvėse leidžiantis laiką su mylimąja. Anksčiau paparacai tokių nuotraukų įamžinę nebuvo. Tiesa, fotografų elgesys, panašu, atlikėjo neerzino – jis ir pats išsitraukęs telefoną įamžino jį fotografavusius asmenis.

Eurovizija 2021. Italija. Måneskin – „Zitti E Buoni“
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.