Veidai

2021.06.07 09:51

Karališkoji šeima siunčia sveikinimus princui Harry, Meghan Markle ir mažajai Lilibet

LRT.lt2021.06.07 09:51

Karališkoji Jungtinės Karalystės šeima džiūgauja – po to, kai buvo išplatinta žinia apie tai, jog Meghan Markle ir princas Harry jau sūpuoja dukrytę, sveikinimais juos apipylė vyro artimieji, socialiniuose tinkluose negailėję pagausėjusiai šeimai šiltų sveikinimų.

Lilibet „Lili“ Diana Mountbatten-Windsor gimė birželio 4 rytą ligoninėje Santa Barbaroje, Kalifornijoje. Kaip informuoja BBC, vaikelis su tėvais šiuo metu jau yra namuose. Po sekmadienio vakarą išplatintos žinios, karališkoji šeima socialiniuose tinkluose pasidalijo sveikinimais.

„Sveikinimai Sasekso kunigaikščiams sulaukus Lilibet Dianos! Karalienė, Velso princas ir Kornvalio kunigaikštienė bei Kembridžo kunigaikščiai džiaugiasi naujiena. Lilibet yra 11 karalienės provaikaitis“, – rašoma karališkosios šeimos socialiniame tinkle.

Harry ir M. Markle savo antrąjį vaiką pavadino Lilibet karalienės garbei – šviesios atminties princas Philipas savo žmoną vadino Lilibet. Antrasis mergaitės vardas – širdžių princesės, Harry motinos, princesės Dianos, atminimui. Lilibet „Lili“ Diana yra 11-oji Karalienės Elžbietos II proanūkė ir yra aštunta eilėje į sostą.

Šeimą pasveikino ir Kembridžo kunigaikščiai. „Labai džiaugiamės žiniomis, apie mažąją Lili. Sveikiname Harry, Meghan ir Archie“, – rašoma princo Williamo ir Kate Middleton instagrame. Pora taip pat pasidalijo jautria Sasekso kunigaikščių nuotrauka.

LRT.lt primena, kad poros pirmagimis, gegužės 6-ąją antrąjį gimtadienį minėjęs Archie, taps vyresniu broliu M. Markle ir princas Harry paskelbė vasarį, o tiksliau – per Valentino dieną. Porai tai simbolinė data, nes būtent vasario 14-ąją apie tai, kad laukiasi princo Harry pranešė ir princesė Diana.

Netrukus M. Markle ir princas Harry atskleidė ir būsimo vaikelio lytį. Kovo mėnesį, duodami audras sukėlusį interviu televizijos žvaigždei Oprah Winfrey, pora atskleidė, jog laukia dukters.

Beje, ši mergaitė JAV vadinama Rainbow baby (vaivorykštinis kūdikis). Tai reiškia, kad ji gimė po to, kai ankstesnio vaikelio tėvai neteko.

Dar praėjusiais metais sklandė kalbos, kad M. Markle vėl laukiasi, bet pora jų nei patvirtino, nei paneigė. Vis dėlto lapkričio pabaigoje M. Markle atskleidė, kad praėjusią vasarą patyrė persileidimą.

„Tas liepos rytas prasidėjo įprastai – pagaminau pusryčius, pašėriau šunis, išgėriau vitaminų, surinkau ant žemės besivoliojančias kreideles, susirišau plaukus ir ėjau žadinti vyresnėlio“, – M. Markle pasakojo „The New York Times“, apie tą dieną, kai pajuto aštrų skausmą, sukėlusį besilaukiančiai hercogienei nerimą. „Su Archie rankose parkritau ant žemės. Pradėjau dainuoti lopšinę, norėjau mus abu nuraminti, nes nusmelkė jausmas, kad kažkas negerai“, – pasakojo ji.

Netrukus ji išskubėjo į ligoninę, kur išgirdo, kad vaikelio nebėra. „Mačiau, kaip sudūžta mano vyro širdis, – pasakojo ji. – Po kelių valandų gulėjau ligoninės lovoje, laikiau sudrėkusią nuo ašarų savo vyro ranką. Žiūrėjau į baltas palatos sienas ir bandžiau suvokti, kaip turėsime tai išgyventi.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt