Veidai

2021.06.02 13:40

Oprah Winfrey prabilo apie vaikystėje patirtą prievartą – ja pasinaudojo pusbrolis

LRT.lt2021.06.02 13:40

Princo Harry ir Oprah Winfrey kuriamoje daugiaserijinėje dokumentinėje laidoje apie psichinę sveikatą O. Winfrey prabilo apie tai, kad vaikystėje ir ji patyrė prievartą, rašo independent.co.uk

„Kai man buvo 10, 11 ir 12 metų, mane seksualiai išnaudojo 19-metis pusbrolis, – ją citavo independent.co.uk – Nežinojau, kas yra prievarta. Tikrai nežinojau, ką šis žodis reiškia. Nesupratau, kas yra seksas ar iš kur atsiranda vaikai. Nesupratau, kas vyksta su manimi, bet laikiau tai paslaptyje.“

Ji sakė išmokusi, kad maža mergaitė yra nesaugi vyrų pilname pasaulyje. „Tačiau labai svarbu apie tai kalbėti garsiai. Pasakyti, kad tai nutiko su manimi, labai svarbu“, – kalbėjo 67-erių televizijos žvaigždė.

Pirmą kartą apie išnaudojimą ji prabilo 1986-aisiais, savo pokalbių laidoje. Ji kalbėjo apie tai, kad ją išnaudojo motinos vaikinas. „Ilgą laiką šią naštą nešiojausi su savimi. Bijojau kam nors papasakoti, nes maniau, kad dėl esu pati kalta“, – ji yra sakiusi „New York Times“.

Gegužės 21-ąją dieną O. Winfrey ir princo Harry kuriamoje dokumentikoje dėmesys skiriamas emocinei sveikatai, o savo patirtimis dalijasi žinomi muzikos, kino ir pramogų pasaulio žvaigždės: nuo Lady Gagos iki Glenn Close.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt