Veidai

2021.06.02 11:33

LRT veidai „Panoramytėje“ parodė vaikystės nuotraukas ir pasidalijo vaikystės prisiminimais

LRT.lt2021.06.02 11:33

Ar žinote, kokių svajonių vaikystėje turėjo mūsų dabar žinomi LRT televizijos laidų vedėjai? O ar įsivaizduojate, kokių kadrų galima surasti jų vaikystės albumuose? Specialios Vaikų gynimo dienos proga pasirodžiusios laidos „Panoramytė“ eteryje mūsų laidų vedėjai atskleidė net ir pačias nemaloniausias vaikystės patirtis.

Tarptautinę vaikų gynimo dieną LRT kvietė atkreipti dėmesį į vaikus ir būtinybę ginti, gerbti ir saugoti jų teises. Ta proga LRT TELEVIZIJA transliavo specialią programą „Panoramytė“, kurioje žinomi televizijos laidų vedėjai tapo pačių vedamų laidų herojais, o juos kalbino – vaikai.

Visi vaikai kada nors užauga, o visi suaugusieji kažkada buvo vaikai. „Panoramytėje“ buvo galima pamatyti šiandien žinomų eterio vaidų vaikystės akimirkų, nuotraukų iš šeimos albumų. LRT veidų vaikystės akimirkos – nuotraukų galerijoje.

Tiesa, ne visiems vaikų gynimo diena patiko – jaunieji „Dviračio žinių“ peliukai Sūrskiukas ir Mauzerytė piktinosi, kad peliukų gynimo dienos nėra. Beje, veikiausiai atpažinote, kad peliukus įkūnijo Ąžuolas, kuris televizijos žiūrovams jau yra puikiai pažįstamas kaip laidos „Dainuok su manim“ vaikų komisijos teisėjas. Jo kolege eteryje tapo Cecilija – žinomo aktoriaus Manto Stonkaus ir influencerės Indrės Stonkuvienės vyresnioji dukra.

Panoramytė. Tarptautinę vaikų gynimo dieną vaikai perima žinomų laidų vairą ir kalbina jų vedėjus

„Beatos virtuvė“ prisipildė gardžiausių aromatų, o kaip gali būti kitaip, jei Beata drauge su jaunąja kolege Nida gamino mėsainį. „Galėsiu leistis į kelionę po pasaulį. Dvejiems metams“, – juokavo B. Nicholson, viešėjusi Nidos laidoje.

„Beatos virtuvės“ vedėja Nida į laidą pasikvietė Beatą: kartu gamino vaikų mėgstamus mėsainius

Kotryna ir Liepa į savo vedamą „Duokim garo“ laidą pasikvietė Astą Stašaitytę ir Loretą Sungailienę. Loreta atskleidė, kokias dainas dainuoja namuose, o A. Stašaitytė prisiminė, kaip paauglystėje išsisuko nuo vieno gerbėjo bučinio.

„Buvau šokiuose, šokau su tokiu vaikinu, kuris primygtinai norėjo mane pabučiuoti. Jis man nelabai patiko, juolab kad šokiuose bučiuotis šokiuose neketinau. Prisiminiau, kad teatre buvau išmokusi alpti, tad taip ir padariau – iš to šokėjo glėbio tik šast ir nualpau. Strioko buvo – ir vėdino, ir gaivino, bet jau tikrai bučiuoti neketino“, – kaip aktoriniai gebėjimai išgelbėjo nuo gerbėjo prisiminė Asta, kadaise svajojusi tapti aktore.

Beje, Asta ir Loreta Vaikų gynimo dienos proga studijoje uždainavo. „Mūsų debiutas!“, – šyptelėjo Loreta.

„Duokim garo“ vedėjos Kotryna ir Liepa į laidą pasikvietė Stašaitytę ir Sungailienę: šios sudainavo ir liaudišką dainą

Kiekvieną penktadienio vakarą Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas „Auksinio proto“ žaidėjus užverčia įvairiausiais klausimais. Pirmąją vasaros dieną vedėjų duetas stojo į kovą vienas prieš kitą. Beje, Ąžuolas A. Valinsko pasiteiravo, kur šis geriausiai jaučiasi – vesdamas „Auksinį protą“, tapęs viktorinos dalyviu ar būdamas Seimo pirmininku. „Dabar jau visur gerai jaučiuosi, ypač vesdamas laidas su kolega. Visada stengiausi būti savo vietoje“, – atsakė šis. Kaip manote, kuris – Arūnas ar Andrius tapo šio žaidimo nugalėtoju?

Ąžuolo ir Kristupo vedamame „Auksiniame prote“ – Valinsko ir Tapino dvikova, pasibaigusi itin netikėtai

Specialiame Adelės reportaže LRT laidų vedėjai turėjo atskleisti, kokių išdaigų yra iškrėtę. Atviromis išpažintimis dalijosi Rūta Kupetytė, Rimantė Kulvinskytė, Gerūta Griniūtė, Austėja Kuskienė, o Živilė Kropaitė, Richardas Jonaitis ir Edvardas Kubilius pasidalijo pamokančiomis istorijomis iš savos patiries. Richardas papasakojo, kuo gali baigtis neatsargus elgesys su degtukais, o Edvardas ir Živilė prisiminė, kokios kančios kankino dėl netinkamo poelgio.

Specialus Adelės reportažas apie radijo laidų vedėjų išdaigas: kodėl Gerūta nusipiešė mėlynę, o Richardas žaidė su degtukais?

O pilnu pajėgumu „Ryto suktinį“ sukanti Zita Kelmickaitė jaunajai laidų vedėjai Mildai papasakojo, kaip pati pamėgo išskirtinius papuošalus. „Nebuvome labai pasiturintys. Tėtis buvo kriaučius, mama mus su broliu augino. Galvodavau, kodėl kitos mamos puošiasi, o maniškė teturi vienus gintarinius karoliukus. Galvojau, kad kai užaugsiu turėsiu labai daug papuošalų, taip ir nutiko“, – savo pasakojimą pradėjo Zita, atskleidusi, kad papuošalai pas ją paprastai ateina kone stebuklingais būdais, kartais ir pašnekovai padovanoja.

Savo vaikystę prisiminusi charizmatiškoji Zita sakė: „Visi šiuolaikiniai kompiuterių vaikai gali pavydėti mūsų kartais. Tokių žaidimų ir tokios aplinkos, kokią mes turėjome, tiesiog nėra ir būti negali“, – svarstė ji.

„Ryto suktinyje su Milda“ žemaitišką dainą užtraukusi Kelmickaitė – apie silpnybę papuošalams ir žaidimus vaikystėje

O Antanas pasivaikščioti pakvietė Rytį Zemkauską, žymiausią šalies pasivaikščiotoją. Ar jis irgi mėgsta vaikščioti kosmose? „Jei galėčiau pasivaikščioti Mėnulyje, būtinai pasivaikščioti. Ten vaikščioti lengva, nes ten mažesnė trauka“, – atskleidė Rytis, pridėjęs, kad net ir tada, kai neina pasivaikščioti, ruošiasi pasivaikščiojimams. Kiek porų batų gali prireikti tokiam profesionaliam pasivaikščiotojui? „Galima ir be batų tai daryti. Galbūt būtų netgi dar tikriau. Eidami basi, geriau jaustume žemę po kojomis“, – svarstė jis.

„Pasivaikščiojimai“ su Antanu. Žymiausias Lietuvos pasivaikščiotojas Zemkauskas: kai nevaikštau, ruošiuosi vaikščiotis

Kaip atlikėjų duetas debiutavo ir Vytautas Rumšas jaunesnysis bei Edita Mildažytė, prieš tai pasvarstę ar lengva buvo būti vaiku ir pasilyginę, kuris buvo labiau padūkęs.

Sofija ir Mangirdas laidoje „Vakaras su Edita“ Mildažytės klausė, kodėl netapo medike, o Rumšo – ar gimė teatre

O Barbora ir Vėjas į savo „Klauskite daktaro“ laidą pasikvietė Liepą Norkeviečienę ir bene garsiausią daktarą Lietuvoje, Alvydą Unikauską.

Jaunoji „Klauskite daktaro“ pamaina – apie geras emocijas: jų svarbą išsiaiškinti padės eksperimentas

„Žodis ereliu išskrenda, Rita sugrįžta. Neabejoju, kad ji ir Morzės abėcėlę patobulino, nes niekas nemoka sudėlioti taškų, kaip ji“, – Mūza pristatė proginės laidos „Langas į valdžią“ vedėją Ritą Miliūtę, kuri žinoma į pokalbį atvyko su kita laidos vedėja Meška. Rita papasakojo ir apie Meškos būdą ir apie tai, iš kur jos meilė šunims.

„Langas į valdžią“ vedėja Mūza kalbina Ritą Miliūtę su Meška: apie meilę šunims ir kelią į žurnalistiką

Televizijoje debiutavo ir iš Etiopijos kilusios verslininkės, tituluojamos kavos fėja, Eskedar sūnus Matijus. Jis pakalbino žurnalistę Gintarę Grikštaitę, trumpam sugrįžusią į krepšinio aikštelę. „Krepšinis mano kraujyje – tėtis žaidė Lietuvos rinktinėje, mano vyresnė sesė, aš, o dabar Lietuvos rinktinėje žaidžia ir mano dukra“, – atskleidė ji.

Reporteris Matijus kalbina į aikštelę sugrįžusią Gintarę Grikštaitę: ji skatina visus nebijoti sportuoti

„Dienos temoje“ pas Roką šįkart viešėjo Eglė Bučelytė. „Manau, kad ir mokykloje buvau tokia pati, kaip visi vaikai“, – šypsojosi ji ir papasakojo apie savo kelią į žurnalistiką.

„Dienos tema“ – su Egle Bučelyte ir jaunuoju vedėju Roku: apie vaikystę, svajones ir išdaigas

„Panoramytę“ užbaigė smagus apsilankymas „Dainuok su manim“ studijoje, kur pasirodė Jurgitos ir Vido duetas. Galiausiai su jais uždainavo ir specialiai Vaikų dienos proga susikūręs vaikų ansamblis.

Kitoks „Dainuok su manimi“ – pasirodo nauja pora: į sceną žengia Jurgita ir Vidas
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt