Veidai

2021.06.01 13:58

Antanas Guoga oficialiai išsiskyrė su žmona Aiste

LRT.lt2021.06.01 13:58

Po beveik septynerius metus trukusios santuokos oficialiai išsiskyrė buvęs Seimo narys, verslininkas Antanas Guoga su žmona Aiste Guogiene. Kad poros pateiktas skyrybų prašymas buvo patenkintas, antradienį portalui LRT.lt patvirtino Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė Gintarė Vosyliūtė.

„Galiu patvirtinti, kad yra oficialus sprendimas nutraukti santuoką bendru sutarimu, jis gali būti skundžiamas per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos“, – LRT.lt sakė G. Vosyliūtė.

Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė pridūrė, kad byla buvo nagrinėjama rašytinio proceso tvarka – žodinis posėdis nebuvo organizuojamas, tad šalys nebuvo kviečiamos.

Guogos skyrybų prašymą teismui pateikė gegužės pradžioje. Tada su portalu LRT.lt kalbėjęs A. Guoga patvirtino apie skyrybas, tačiau daugiau detalių neatskleidė.

„Asmeninius santykius norėčiau pasilaikyti sau ir komentarų šia tema nebus. Ačiū už supratingumą“, – gegužę komentavo A. Guoga.

Aistė ir Antanas Guogos susituokė 2014-aisiais. Birželį jie sudarė civilinę santuoką, o per Žolinę, rugpjūčio 15 d., amžiną meilę prisiekė Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčioje. Pora susilaukė dviejų sūnų.

Su Darbo partija į Seimą išrinktas ir „darbiečių“ frakcijoje parlamente dirbęs A. Guoga apie pasitraukimą iš Seimo pranešė šių metų sausio viduryje po jo ir Darbo partijos lyderio Viktoro Uspaskicho konflikto.

Su Liberalų sąjūdžiu A. Guoga 2014–2019 m. buvo išrinktas į Europos Parlamentą.

Taip pat skaitykite

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt