Veidai

2021.05.31 11:48

Ištikimiausiems gerbėjams – „Draugų potyris“: galima pasėdėti ant legendinės sofos ar fontano krašto

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2021.05.31 11:48

Prieš kelias dienas Jungtinėse Valstijose pasirodė nauja legendinio serialo „Draugai“ serija – komandos susitikimas. Jame vaidinę aktoriai pasidalijo savo prisiminimais apie serialą, kurio paskutinės serijos parodytos prieš 17 metų, bet vis dar žavi visą pasaulį, o Čikagoje galima pasivaikščioti po serialo akimirkas primenančias vietas.

Galimybe pasėdėti ant garsiosios oranžinės sofos iš amerikiečių serialo „Draugai“ ir ant jos nusifotografuoti pasinaudojo didžiausi serialo gerbėjai Jungtinėse Valstijose. Dar kovo viduryje Čikagoje duris atvėrė „Draugų potyrį“ siūlantis momentinis renginys. Ši vieta pastarosiomis dienomis sulaukė daugiau lankytojų nei įprastai dėl pasirodžiusios naujos „Draugų“ serijos ir vėl paskatinusios serialo gerbėjus eiti iš proto.

Čia galima pasivaikščioti po pačias įsimintiniausias serialo vietas, iš viso įrengta 12 kambarių, pavyzdžiui, Monikos Geller virtuvė. Galima net prisėsti ant fontano, kuris matomas serialo įžangoje, krašto.

Ne tik kavinė priverčia pasijusti tarsi seriale. Lankytojai gali žvilgtelėti per kambariokų buto duris, atsipalaiduoti Džo ir Čandlerio foteliuose ar net išmėginti jėgas bandant į kitą aukštą nunešti Roso sofą.

Šis „Draugų potyris“ jau buvo atvėręs duris spalį, bet veikė neilgai – vos pusantro mėnesio. Teko užsidaryti dėl pandemijos. Ir dabar reikia laikytis griežčiausių saugumo reikalavimų – atstumo, dėvėti kaukes ir matuotis temperatūrą. Bet tai neatbaido serialo gerbėjų.

„Pasirodė nauja serija ir mes jos labai laukėme. Galėti pabūti čia ir viską patirti, o tada grįžus namo pažiūrėti seriją – neįtikėtina. Esu labai laiminga, tai nuostabi diena“, – mintimis dalijasi „Draugų“ gerbėja Kimberly Agus.

Bilietas į šį renginį kainuoja 35 dolerius, o apsilankyti siūloma visai kaip serialo bičiuliams – po šešis.

Plačiau – gegužės 29 d. laidos „Labas rytas, Lietuva“ įraše.

Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis II d. Likus porai dienų iki vasaros – skaniausių griliaus patiekalų receptai iš tinklaraštininkės lūpų
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt