Veidai

2021.05.22 16:34

„Eurovizijos“ finalui besirengiantys „The Roop“ – apie raudonus kostiumus, tris muškietininkus ir Flo Ridą

LRT.lt2021.05.22 16:34

Likus kelioms valandoms iki didžiojo „Eurovizijos“ finalo, kuriame paaiškės, kam šiemet atitenka konkurso nugalėtojo titulas, pasirodymui ruošiasi ir Lietuvai atstovaujanti grupė „The Roop“. Finalą jie vadina nenuspėjamu ir labai stipriu bei kviečia juos palaikyti.

Mūsų šalies atlikėjai sugrįžo iš paskutinės repeticijos prieš šio vakaro finalą. Kitą kartą ant scenos jie pasirodys jau tik finale. Tai bus jau 14 jų pasirodymas ant „Ahoy“ arenos scenos per šias porą eurovizinių savaičių. Mūsų atlikėjai juokėsi, kad jau yra įpratę ir prie scenos, ir prie gyvos publikos – kai kurias repeticijas ir pusfinalius galėjo stebėti po kelis tūkstančius žmonių.

Mūsų atlikėjai ant scenos lips aštuoniolikti, iškart po Bulgarijos atstovės Victorios, o juos scenoje keis ukrainiečiai.

Tiesioginėje transliacijoje atlikėjai pasirodę su raudonais kostiumais, suneramino gerbėjus, pradėjusius svarstyti, kad finale nepamatys geltonųjų kostiumų. Tačiau grupės nariai juokavo, kad jie yra on fire, tačiau patikino, kad bus apsirengę taip pat, kaip ir per pusfinalį. Juk ne veltui Lietuvoje kilo geltona banga, už kurią grupės nariai dėkojo dar sykį.

Lemiamam „Eurovizijos“ vakarui pasiruošę „The Roop“ – apie prezidento skambutį, raudonus kostiumus ir laimingą skaičių

Tiesa, šiandien mūsų grupei sėkmės linki ne tik gerbėjai, bet ir Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda, linkėjimus perdavęs telefonu.

„Jau įsijunginėja kelionės atgal nuotaikos. Taip greitai prabėgo tas laikas ir jau rytoj iš pačio ryto krausimės lagaminus, kad ir kaip šis vakaras pasibaigtų“, – kalbėjo Vaidotas. O Robertas pridūrė, kad čia, kaip ir bėgant, sprintą – negali pradėti stabdyti dar nepasiekęs finišo tiesiosios. „Būtinai turi bėgti ir stabdyti tik už finišo“, – sakė jis. Taigi ir mūsų grupės nariai sako artėjant finišus nestabdys ir finale atiduos visas jėgas.

Skaitytojams buvo įdomu, ar mūsų atlikėjai išvydo ir vieną garsiausių ant konkurso scenos pasirodančių atlikėjų, JAV reperį Flo Ridą. Mūsų trijulė atskleidė, kad su juo nekalbėjo, tačiau tikrai matė. „Iš pusės metrų atstumo“, – šypsojosi mūsų atlikėjai.

Įdomybių čia, konkurso užkulisiuose, netrūksta – čia galima sutikti kitų šalių atlikėjus, galima sužinoti ir labai daug įdomių faktų apie save. Pavyzdžiui, tai, kad prancūzai mūsų atlikėjus vadina trimis muškietininkais.

„Finalas tikrai stiprus, yra stiprių atlikėjų. Stirpūs tie, kurie nori išsiskirti, o ne paiso klišių. Nors ir klišes klausytojai suvalgo kaip praeitos savaitės sriubą“, – svarstė Vaidotas, o Manto nuomone, finalas tikrai bus nenuspėjamas. Mūsų šalies atstovai taip pat kvietė balsuoti visus tautiečius ir jų draugus, esančius užsienio šalyse ir palaikyti „The Roop“.

Tiesioginę finalo transliaciją žiūrėkite per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt, klausykitės transliacijos per LRT RADIJĄ. Nuo 21 val. LRT TELEVIZIJOS eteryje – dokumentinis filmas „Dance Alone“, pasakojantis apie grupės „The Roop“ susikūrimą ir jų eurovizinę kelionę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt