Veidai

2021.05.22 12:31

Kaip iš mados žurnalo: pamatykite visus grupės „The Roop“ įvaizdžius Roterdame

Eimantė Juršėnaitė, specialiai LRT.lt iš Roterdamo2021.05.22 12:31

Lietuvos atstovus „Eurovizijoje“, grupę „The Roop“, galima drąsiai vadinti vienais stilingiausių konkurse – net ir nebūdami ant scenos, iš viešbučio jie neišeina atrodydami bet kaip. Keliaudami į repeticijas „Ahoy“ arenoje, spaudos konferencijas ar organizatorių surengtas išvykas, jie stebino vis kitokiais drabužių deriniais.

Kasdien mūsų šalies atstovų įvaizdžiais Roterdame pasirūpindavo iš Paryžiaus į eurovizinį šurmulį atvykusi stilistė Glorija Gžimailaitė, kiekvienam sudėliodavusi vis kitokį ansamblį. Ji portalui LRT.lt pasakojo, kad kiekvienas iš mūsų trijulės yra labai savitas, tad ir parinkdama drabužius jiems stengėsi pabrėžti jų išskirtinumą.

„Ir nors visi nariai ganėtinai skirtingi bei saviti, mano darbas sukurti darnią visumą“, – sakė Glorija, į Roterdamą atvykusi su keturiais lagaminais, kuriuose net nesutilpo visi atlikėjų drabužiai. Dalis jų į Nyderlandus atkeliavo paštu.

Patys atlikėjai taip pat ne sykį sakė, kad vos tik uždaro savo kambario viešbutyje duris, jaučiasi taip lyg patekę ant scenos – juos čia fotografuoja žiniasklaida, gerbėjai, o pirmosiomis viešnagės Roterdame dienomis visur sekiojo Nyderlandų televizijos komandos kameros ir mikrofonai. „The Roop“ – svarbi apie šių metų „Euroviziją“ kuriamo filmo dalis.

Vėlų vakarą atvykę į Roterdamą mūsų atlikėjai jau kitą rytą turėjo repetuoti ant „Ahoy“ arenos scenos. Taigi tądien patys svarbiausi buvo geltonieji „Discoteque“ kostiumai. Į Nyderlandus jų atvyko po du komplektus. „Atsivežėme ir dvi poras baltų batų, kuriuos per pasirodymą avi Vaidotas“, – portalui LRT.lt atskleidė stilistė ir geltonųjų kostiumų kūrėja G. Gžimailaitė.

Kadangi dėl saugumo daugiausia laiko atlikėjai turėjo leisti savo viešbučio kambariuose, net ir trumpas pasivaikščiojimas aplink viešbutį – maža šventė.

Per pirmąsias kelias dienas „Eurovizijos“ mieste mūsų grupės nariai Roterdamą tegalėjo apžiūrėti pro autobuso ar viešbučio langą, kiek daugiau pamatė nebent trumpo pasivaikščiojimo metu. Tačiau konkurso rengėjai pirmąją savaitę surengė ekskursiją po žymiausias miesto, turinčio vieną didžiausių pasaulyje ir didžiausią Europoje jūrų uostą. Grupė apžiūrėjo kubo namelius, užsuko į „Markthal“ turgų, vaizdais grožėjosi iš „Euromast“ bokšto.

Dieną po to mūsų grupės nariai galėjo palikti miesto šurmulį ir išvykti prie Šiaurės jūros ir pavaikštinėti po Roterdamo priemiestį Schidamą.

Į antrąją repeticiją „Ahoy“ arenoje mūsų atlikėjai atvyko vėl su nauju, akį traukiančiu deriniu. Taip pasipuošę jie pasirodė ir po repeticijos vykusioje konferencijoje žiniasklaidai.

Beje, mūsų grupės drabužiai turėjo ir atskirą kambarį, kur kasdien darbuodavosi G. Gžimailaitė ir grimo meistrė Rūta Padvelskytė.

Devintąją viešnagės Roterdame dieną mūsų atlikėjai dalyvavo oficialioje „Eurovizijos“ atidarymo ceremonijoje Roterdamo kruizinių laivų terminale, kur driekėsi ne įprastas raudonasis, o turkio spalvos kilimas.

„Bene ekstravagantiškiausiai iš mūsų atlikėjų trijulės pasipuošė Vaidotas, jam parinkome sijoną. Kai sudėliojome tokį ansamblį, visa komanda nuo jo tiesiog negalėjo atitraukti akių, tad manome, kad jį įvertins ir kiti.

Kadangi šių metų ceremonijos kilimas yra turkio spalvos, juokavome, kad raudonos ant kilimo turime atnešti mes, taigi raudonu paltu pasipuošė Mantas. Robertui parinkome akį traukiančius Londone kuriančio dizainerio Saimono Tartenio kūrybos drabužius“, – portalui LRT.lt atskleidė G. Gžimailaitė.

Atidarymo ceremonija pažymėjo eurovizinės savaitės pradžią. Jau kitą dieną mūsų šalies atlikėjai pasirodė generalinėje pirmojo pusfinalio repeticijoje, dar vadinamoje žiuri šou. Ją stebėjo tarptautinė komisija ir skyrė savo vertinimus. Tačiau ir į generalinę repeticiją mūsų šalies atlikėjai atvyko atrodydami stulbinamai.

Stilingai pasipuošę į „Ahoy“ areną mūsų atlikėjai išvyko ir pirmojo pusfinalio dieną. Vėlų antradienio vakarą paaiškėjo, kad mūsų geltonoji viltis užsitikrino vietą finale ir sukūrė Lietuvai šventę taip dar labiau išjudindami geltoną palaikymo bangą.

Dieną po pusfinalio mūsų atlikėjai galėjo kiek atsikvėpti ir susitiko su Lietuvos žiniasklaidos atstovais. Į konferenciją žiniasklaidai jie taip pat atėjo ne bet kaip.

Finalo dieną mūsų atlikėjai sukėlė gerbėjų spėliones – daugelis svarstė, ar į areną atvykę su raudonais kostiumais, jie ir ant scenos pasirodys su jais. Tiesa, mūsų atstovai juokavo, kad raudonus kostiumus pasirinko, nes yra on fire, tačiau finale bus apsirengę taip pat, kaip pusfinalyje – geltonais kostiumais, kaip ir banga, kuri užliejo Lietuvą bei Europą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt