Veidai

2021.05.18 22:48

„The Roop“ siunčia linkėjimus iš „žaliojo kambario“: atskleidė, ką iš tiesų reiškia pirštų judesys

Eimantė Juršėnaitė, specialiai LRT.lt iš Roterdamo2021.05.18 22:48

Antradienio vakarą milijonų televizijos žiūrovų akys iš visos Europos nukrypo į Roterdamo „Ahoy“ arenos sceną, ant kurios vyksta pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Pirmieji jame pasirodę mūsų šalies atstovai, grupė „The Roop“, konkurentų pasirodymus stebi „žaliajame kambaryje“.

Ten gali patekti tik atlikėjai ir vienas juos lydintis asmuo. Su grupe „The Roop“, šokėjais Migle ir Marijanu bei pritariančiuoju vokalistu Algirdu Daumantu Ciūniu transliaciją drauge stebi Lietuvos eurovizinės delegacijos vadovas Audrius Giržadas.

„Žaliajame kambaryje“ mūsų atlikėjus užkalbino ir viena „Eurovizijos“ vedėjų. „Jaučiamės gerai. Didelė garbė pradėti tokią didelę diskoteką“, – sakė mūsų atlikėjai, kalbėję pirmieji. Jie paaiškino, ką reiškia jų pirštų judesys. „Euro – vision!“ – sakė jie, pademonstravę, kad pirštų kombinacija rodomos raidės E ir V.

„Linkėjimus iš „žaliojo kambario“ siunčiame visiems esantiems Lietuvoje ir už jos ribų. Kas tik galite palaikykite mus“, – portalui LRT.lt visos grupės vardu linkėjimus perdavė Vaidotas.

„The Roop“ susidomėjusiems „Eurovizijos“ žiūrovams atskleidė, ką reiškia Vaidoto pirštų šokis

Mūsų geltonoji eurovizinė komanda pusfinalyje atidavė visas jėgas ir ant scenos surengė tikrų tikriausią diskoteką. Beliko sulaukti balsavimo rezultatų.

Tiesa, pusę balų jie užsidirbo dar vakar – pusfinalio išvakarėse vykusią generalinę repeticiją stebėjo tarptautinė žiūri, sudaryta iš visų pusfinalyje dalyvaujančių šalių, taip pat Vokietijos, Italijos ir Nyderlandų muzikos profesionalų. Jų balai vakaro pabaigoje bus susumuoti su žiūrovų balsais, tada ir paaiškės, kuriuos dešimt šio pusfinalio atlikėjų išvysime šeštadienį finale.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt