Veidai

2021.05.19 01:12

„The Roop“ prašo palaikymo „Eurovizijos“ finale: mes padarysime maksimumą, tik ar padarysite jūs?

Ramūnas Zilnys, specialiai LRT.lt iš Roterdamo2021.05.19 01:12

„Mes padarysime maksimumą, tik ar padarysite jūs? Štai, kur klausimas“, – į gerbėjus vos pasibaigus „Eurovizijos“ pirmajam pusfinaliui kreipėsi geros nuotaikos nestokojantys Lietuvai dainų konkurse atstovaujančios grupės „The Roop“ nariai. Jie tikino – kartu mes galime labai daug, svarbu tuo tikėti.

Vos pasibaigus pirmajam „Eurovizijos“ pusfinaliui, po kurio paaiškėjo, jog „The Roop“ keliauja į „Eurovizijos“ finalą, vyksiantį šeštadienį, gegužės 22 d., grupės nariai pasidalijo šviežiais įspūdžiais ir emocijomis.

Grupės vokalistas Vaidotas Valiukevičius sakė, kad po praėjusių 2020-ųjų, kai „Eurovizija“ neįvyko dėl pasaulinės COVID-19 pandemijos, tikėtis užtikrintos sėkmės šių metų konkurso pusfinalyje nebuvo itin lengva.

Ilgai lauktas momentas išaušo: „The Roop“ užkūrė diskoteką Roterdamo scenoje

„Tai buvo pati sunkiausia dalis. Ten, kur pasirodėme, buvo lengviausia dalis, nes viskas priklausė nuo mūsų ir puikiai žinojome, ką daryti, o balsavimas buvo ne mūsų rankose“, – LRT.lt sakė V. Valiukevičius.

Kai nuskambėjo į 2021-ųjų „Eurovizijos“ finalą patenkančios Lietuvos vardas, kameros V. Valiukevičių užfiksavo susijaudinusį. „Truputėlį gal ir buvo to graudulio, todėl, kad ten tikrai buvo labai daug nežinomybės. Po to paaiškėjo, kad mes keliaujame į finalą. Tai tikrai labai didelis džiaugsmas ne tik mums, bet ir Lietuvai“, – atviravo grupės „The Roop“ narys.

„The Roop“ susidomėjusiems „Eurovizijos“ žiūrovams atskleidė, ką reiškia Vaidoto pirštų šokis

Nors pavargę, visi grupės nariai nestokojo geros nuotaikos ir energijos. Linkėjo pajudėti šeštadienį, per finalą, dėkojo gerbėjams už palaikymą ir sakė laukiantys, kas bus toliau.

Jie taip pat palinkėjo, kad šis susivienijimas, kurį šiuo metu įkvėpė per šalį besiritanti geltonoji banga, Lietuvoje jaustųsi ne tik per „Euroviziją“.

„Norėčiau palinkėti vidinės ramybės, užtikrintumo ir pagaliau suvokimo, kad Lietuva nėra kažkur labai toli ir ne tokia pasaulietiška valstybė. Mes viską turime, mes galime labai labai daug, bet tikėkite tuo“, – sakė V. Valiukevičius.

Patys grupės nariai minėjo kol kas nematę savo pasirodymo įrašo, tačiau jautę, jog ant scenos viskas klostėsi taip, kaip planuota.

„Jautėmės puikiai, nes jau pripratome prie scenos – mums tai buvo vos ne kaip eilinė repeticija“, – šypsojosi Lietuvos atstovai 2021-ųjų „Eurovizijoje“.

Visas pokalbis su „The Roop“ – įraše:

Po pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio „The Roop“ visiems nori palinkėti ramybės ir primena: Lietuvoje viską turime

Parengė Viktorija Lideikytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt