Veidai

2021.05.14 20:18

Geltonąją diskoteką viešbučio koridoriuje užkūrę „The Roop“: būkime ant bangos, o ne po ja

atnaujinta 20.23
Eimantė Juršėnaitė, specialiai LRT.lt iš Roterdamo2021.05.14 20:18

Geltona banga pasklido po visą Lietuvą ir pasaulį, socialiniai tinklai pageltonavo nuo palaikymo mūsų šalies atstovams „Eurovizijoje“. Prie pasaulinės diskotekos iš Roterdamo prisijungė ir geltonoji mūsų viltis konkurse grupė „The Roop“, šokėjai ir Lietuvos delegacijos konkurse nariai. Atlikėjai dėkojo visiems už palaikymą.

Jau kurį laiką per Lietuvą ritasi geltona banga, skirta palaikyti mūsų šalies atstovams „Eurovizijoje“, grupei „The Roop“. Socialiniai tinklai geltonuoja nuo vaizdų – dainos klipo ar gerbėjų atliekamo šokio įrašų, įvairiausių nuotraukų ir paveikslėlių. Šoka policininkai ir medikai, vaikai ir senjorai, kariai ir riteriai, šoka net fontanai, geltonais akcentais puošiasi sklulptūros.

„Ačiū visiems už geltonąją bangą! Visiems jums – linkėjimai iš Roterdamo. Būkime visi ant bangos, o ne po banga!“, – už palaikymą visos grupės vardu dėkojo „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Geltona banga atkeliavo iki Roterdamo: „The Roop“ diskoteką užkūrė viešbučio koridoriuje

Dėl karantino ribojimų atlikėjai viešbutį palikti gali tik vykdami į repeticijas, organizatorių surengtas išvykas ar renginius, tad neretai šokio judesius jiems tenka dailinti viešbučio koridoriuje. Ir prie pasaulinės diskotekos jie prisijungė tiesiog išėję iš savo kambarių, koridoriuje. „Discoteque“ ritmai išjudino ne tik atlikėjus, bet ir Lietuvos eurovizinės delegacijos narius.

Geltona – pozityvumo, geros energijos ir vilties spalva, to pasauliui dabar labai reikia, sakė grupės nariai, kurie ant eurovizinės scenos gegužės 18 d. žengs pasipuošę geltonais kostiumais.

Tiesa, dėkodami už palaikymą, grupės nariai portalui LRT.lt sakė, kad geltona banga – ne tik apie grupę ar „Euroviziją“: „Labai gera matyti Lietuvą ir lietuvius, kurie vienijasi, o ne susiskaldo. Gera matyti tautiečius, kurie ne bamba, o džiaugiasi visi kartu. Senokai bematėme tokią tautiečių visame pasaulyje vienybę.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.