Veidai

2021.05.06 22:40

Meghan ir princas Harry per antrąjį sūnaus Archie gimtadienį pasidalijo nauja nuotrauka bei raginimu kovoti už teisę gauti vakciną

LRT.lt2021.05.06 22:40

Gegužės 6 dieną princo Harry ir Meghan Markle sūnui Archie sueina dveji metai. Šia proga specialiame puslapyje šeima pasidalijo nauja sūnaus nuotrauka, o kartu ir raginimu kovoti už teisę kiekvienam gauti COVID-19 vakciną.

Visų pirma atvirame laiške dėkojama visiems, kurių palaikymą ir meilę šiuos dvejus metus jautė ne tik Archie, bet ir visa šeima. Prie laiško pridėtoje nuotraukoje matomas Archie, stovintis nugara į kamerą sode ir laikantis balionus.

„Daugelis iš jūsų per Archie gimtadienį aukojo ir mes esame dėkingi už jūsų širdžių gerumą. Jūs aukojate pinigus tiems, kuriems jų labiausiai reikia ir tai darote organiškai ir savanoriškai. Mes esame neįtikėtinai dėkingi“, – rašoma laiške.

Toliau raginama aukoti skurdžioms šalims, kurios nėra pajėgios įsigyti COVID-19 vakciną. Kaip teigiama, tokioms šalims pagalba reikalinga, nes tik taip mes visi įveiksime pandemiją.

Visą laišką galite perskaityti ČIA.

Ketvirtadienį provaikaitį pasveikino ir Karalienė Elžbieta II: „Linkiu Archie`iui Mountbattenui Windsorui labai laimingo antrojo gimtadienio šiandien.“

Princas Harry ir jo žmona Meghan, kurie laukia vasarą gimstant antrojo vaikelio, pasitraukė iš karališkųjų rūmų ir dabar su sūnumi gyvena Kalifornijoje.

Televizijos interviu, kuriame pora apkaltino karališkuosius rūmus rasizmu ir nepakankama parama, dar labiau paaštrino įtampą. Ar Harry‘io apsilankymas Didžiojoje Britanijoje per senelio princo Philipo laidotuves prisidėjo prie šeimos suartėjimo, galima tik spėlioti.

Socialiniuose tinkluose dalindamiesi nuotraukomis Archie su gimtadieniu sveikina ir kiti britų karališkosios šeimos nariai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt