Veidai

2021.05.05 11:07

„The Roop“ palaikanti geltona banga nusirito iki Deivydo Praspaliausko virtuvės

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2021.05.05 11:07

Jau netrukus – „Eurovizijos“ gerbėjų kaip niekad ilgai laukta akimirka – „Eurovizijos“ dainų konkursas. Šių metų mūsų atstovus „The Roop“ palaikanti geltona banga, organizuojama LRT, ritasi per Lietuvą. Prie jos iš savo virtuvės prisijungė ir virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas.

„Privalome palaikyti vieni kitus, grupę „The Roop“. Šis projektas gelbėja visiems susitelkti, pasilinksminti, gerai praleisti laiką“, – pažymi jis.

Nufilmuotame vaizdo klipe matyti ne tik pats D. Praspaliauskas, bet ir jo dukra, kolegos ir net augintiniai. Klipo nuotaiką kuria geltoni patiekalai ir daiktai, kuriuos surinkti, pasak pašnekovo, užtruko geras porą parų.

Iš virtuvės – į pakilimo taką. Prie geltonos bangos prisijungė ir aviacijos bendrovė „KlasJet“. Jos vadovė Rita Domkutė sako, kad prie iniciatyvos prisijungti paskatino noras palaikyti savus, – anot jos, šiuo metu visiems ypač trūksta bendrystės. „The Roop“ kūrinys – linksmas, uždegantis, ryškus, šviesus. To mums visiems irgi trūksta“, – mintimis dalijasi ji.

Dar viena prie geltonos bangos prisijungusi įmonė – SBA. Jos komanda lipo stogais, kaminais ir kranais.

Plačiau – gegužės 5 d. laidos „Labas rytas, Lietuva“ įraše.

Labas rytas, Lietuva II d. Diskriminacija skaitmeninėje erdvėje: nors skaitmeninė erdvė daugumai palengvina darbą, neįgalieji ir čia susiduria su kliūtimis
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.