Veidai

2021.04.26 12:48

40-metį pasitikusi drugelių karalienė Agnė Kuzmickaitė – apie laimę, šeimą ir gimtadienį

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2021.04.26 12:48

„Nors metų jau, rodos, visai nemažai, širdyje jaučiuosi taip, tarsi man vis dar 28-eri“, – portalui LRT.lt sakė vis daugiau užsienio žiniasklaidos dėmesio sulaukianti, pasaulines žvaigždes nuo kojų iki galvos savo drugeliais padabinanti dizainerė Agnė Kuzmickaitė. Ji balandžio 26-ąją mini 40-ąjį gimtadienį.

Portalo LRT.lt kalbinta kūrėja šypsojosi, kad šeima pasveikino dar išvakarėse, o gimtadienio rytą pasitiko sulaukdama daugybės brangių žmonių ir bičiulių sveikinimų. „Kadangi esu gimusi pavasarį, bundant gamtai, šią dieną visada pasitinku su pakilia nuotaika. Ne išimtis ir šis gimtadienis. Nors metų jau, rodos, visai nemažai, širdyje jaučiuosi taip, tarsi man vis dar 28-eri“, – kalbėjo A. Kuzmickaitė.

Ji svarstė, kad bėgantys metai atneša ir tam tikros išminties, ir padeda persidėlioti tai, kas iš tiesų svarbu. „Natūralu, kad kai kurie dalykai nebėra tokie svarbūs, kokie buvo pasitinkant 20-metį. Jei anksčiau rūpėjo tam tikri paviršutiniški dalykai, dabar svarbiausi yra fundamentalūs – šeima, dukrelė Leonarda, vyras Saulius, santykiai su žmonėmis.

Vertinu tai, kad turiu mylimą profesiją ir galiu dirbti, nepriklausomai nuo to, kokia situacija pasaulyje. Turbūt tas gebėjimas profesiškai jaustis savo vietoje ir tiesiog mėgautis procesu, mylima šeima – kertiniai dalykai, padedantys jaustis laiminga,“ – vardijo A. Kuzmickaitė.

Ji sakė, jau supratusi, kad visko gyvenime nesuvaldysi ir nesukontroliuosi, tad gimtadienio proga sau palinkėtų mažiau jaudintis, mažiau strateguoti, o tiesiog atsiduoti likimui ir mėgautis kiekviena diena.

Tiesa, šis gimtadienis kūrėjai kitoks ne tik todėl, kad apvalus – parastai kovo ar balandžio mėnesį savo talento gerbėjus dizainerė pakviesdavo į kolekcijų pristatymus. „Taigi ir šią šventę pasitikdavau darbų bei įvykių sūkuryje. Šiais metais viskas ramiau. Apsipratau su pasikeitusiu ritmu, nors nežinia niekur nedingo – neaišku, kada vėl bus galima rengti pristatymus, ar nuo šiol visi jie persikels į virtualią erdvę“, – svarstė A. Kuzmickaitė.

Tiesa, nors mados industrijos pandemija ir karantinas neaplenkė, A. Kuzmickaitei 2020-ieji kūrybine prasme buvo ypač sėkmingi – pavasarį ir rudenį savo naujausias kolekcijas ji pristatė pagrindinėse Londono mados savaitės programose bei surengė grandiozinį pristatymą Vilniuje, šių metų vasarį A. Kuzmickaitės kolekcijos pristatymą ir vėl buvo galima išvysti Londono mados savaitėje.

Nemažai dėmesio kūrėja sulaukė prieš metus, kai „Tmrw“ viršelį papuošė amerikiečių atlikėja Noah Cyrus, pasidabinusi lietuvių dizainerės drabužiais. Nuo galvos iki kojų A. Kuzmickaitės drugeliais pasipuošusi buvo ir atlikėja Rita Ora. Dizainerės kūryba taip pat buvo publikuota žymiausiuose mados žurnaluose: „Vogue“, „Marie Claire“, „Elle“ ir „L’Officiel“ ir kt.

Dizanerė yra pristačiusi aštuonias asmenines kolekcijas, taip pat sukūrusi kostiumus beveik dviem dešimtims spektaklių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt