Naujienų srautas

Veidai2016.06.10 12:47

Londone atidaromas nuogaliams skirtas restoranas

ELTA 2016.06.10 12:47

Birželio 11 dieną Londone atidaromas nuogaliams skirtas restoranas „The Bunyadi“, – tai pirmasis tokio pobūdžio restoranas Didžiosios Britanijos sostinėje. Iš anksto laukiančiųjų apsilankyti sąraše jau yra per 46 000 žmonių, rašo „The Independent“.

Restoranas numatytas 42 lankytojams, kuriuos aptarnaus apsinuoginę padavėjai. Vakarienė iš penkių patiekalų kainuos apie 69 svarus sterlingų (apie 100 JAV dolerių). Pagal taisykles, restorano lankytojai turės palikti savo mobiliuosius telefonus ir kitus elektroninius prietaisus spintelėse prie įėjimo, kad patalpose nebūtų fotografuojama. Taip pat numatytos atskiros zonos tiems, kas norės likti apsirengęs.

Restoranas lankytojams duris atvers šeštadienį, bet kai kurie svečiai jau suspėjo ten apsilankyti ir palikti savo atsiliepimus įstaigos „Facebook“ paskyroje. „Aš dar niekad nesijaučiau taip komfortiškai vakarieniaudamas“, – rašė vienas iš pirmųjų lankytojų. Restoranas veiks tik tris mėnesius, vasaros sezonu.

Projekto vadovų sumanymu, restorano svečius sups tik natūralūs daiktai, nepaliesti šiuolaikinių technologijų. Maisto įstaiga ir jos virtuvė dirbs be elektros ir dujų. Klasikiniai ir veganams skirti patiekalai bus gaminami ant atviros ugnies. Maistas „The Bunyadi“ restorane patiekiamas moliniuose induose. „Bunyadi“, išvertus iš hindi kalbos, reiškia „pagrindą“ arba „natūralumą“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi