Veidai

2021.04.24 21:00

„Eurovizija“ virtusį projektą „Dainuok su manim“ paliko praėjusią savaitę tarp lyderių buvęs duetas

LRT.lt2021.04.24 21:00

Likus mėnesiui iki gegužę Roterdame nuskambėsiančios „Eurovizijos“, LRT TELEVIZIJOS projekte „Dainuok su manim“ – labiausiai dalyvius sužavėję euroviziniai kūriniai – nuo Salvadoro Sobralio iki Alexanderio Rybako. Tiesa, šis vakaras vienam iš duetų buvo paskutinis.

Vienam vakarui „Eurovizija“ tapusiame projekte „Dainuok su manim“ skambėjo ir konkursą laimėjusios dainos, ir tos, kurios nepelnė trofėjaus, tačiau iškovojo vietą klausytojų širdyse. Dėl bilieto į pusfinalį dešimtąjį projekto vakarą kovojo „Baltos varnos“ ir Rusnė, Rūta Loop ir Milėja B., Jurgis Brūzga ir Milėja S., Liepa Norkevičienė ir Radvilė, Kristina Radžiukynaitė-Kayra ir Teodoras, Jeronimas Milius ir Jogilė.

Dainuok su manim. Populiariausios „Eurovizijos“ dainos ir dar vienas atsisveikinimas

Šio vakaro pasirodymus stebėjo ir vertino suaugusiųjų komisija – Inga Jankauskaitė, Dovilė Filmanavičiūtė ir Ramūnas Zilnys. Taip pat balus dalijo vaikų komisija – Vakarė, Kristupas ir Ąžuolas.

Susumavus šio ir praėjusio vakaro balus, paaiškėjo, kad projektą paliko Jeronimas ir Jogilė, praėjusią savaitę pelnę 59 balus ir buvę vienais iš devintojo vakaro lyderių. Šį kartą duetas atliko 2009-aisiais „Euroviziją“ laimėjusį Norvegijos atstovo Alexanderio Rybako kūrinį „Fairytale“. Nors A. Rybakas triumfavo konkurse surinkęs daugiausia balų, Jeronimui ir Jogilei kūrinys sėkmės neatnešė ir būtent jie pelnė mažiausiai komisijos balų – 51. Susumavus šios ir praėjusios laidos balus jų sąskaitoje buvo taip pat mažiausia balų (110), tad jų kelionė projekte jau baigėsi.

Tvirčiausiu žingsniu į pusfinalį žengė Jurgis ir Milėja S., per dvi laidas surinkę daugiausia (114) komisijos balų. Prie praėjusią savaitę pelnytų 58 jie pridėjo dar 56, kuriuos pelnė už Michaelo Schulte kūrinį „You Let Me Walk Alone“. Vokietijos atstovo kūrinys didžiojoje „Eurovizijoje“ skambėjo 2018 m.

Neretai „profesionalų duetu“ pavadinami Jurgis ir Milėja neslepia, kad drauge dirbti jiems – tikras malonumas. „Esame duetas, kuris bando vis kažką naujo, kitokio padaryti. Lyg kiekvienas pasirodymas būtų paskutinis – kad galėtume juo pasimėgauti. Kadangi iki šiol nesu dainavusi duetu, iš pradžių man atrodė, kad privalau iš savęs išspausti viską, ką turiu. Vėliau supratau, kad pagrindinis tikslas – sulipti į tikrą duetą ir padėti atsiskleisti tiek vienas kitam, tiek kūriniui“, – sakė Milėja. Beje, dueto pasirodymas ir šįkart buvo neeilinis – duetas dainą ir choreografiją atliko ant riedžių.

Su 113 balų į pusfinalį žengė KaYra ir Teodoras. Jie atliko „Euroviziją“ laimėjusio portugalų atstovo Salvadoro Sobralio kūrnį „Amar Pelos Dois“ ir pelnė 55 balus.

Net trys duetai per dvi laidas pelnė po 112 balų, tarp jų – Rūta Loop ir Milėja B., atlikusios 2015 m. Belgijos atstovo Loico Notteto kūrinį „Rhythm Inside“. Praėjusios savaitės lyderės „Baltos varnos“ ir Rusnė šįkart pelnė 52 balus ir bendroje lentelėje lyderių pozicijas užleido kitiems. Beje, trijulė atliko dainą „My Home Town“, sukurtą 2020 m. filmui “ Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga“.

Trečiasis duetas surinkęs 112 balų – Liepa ir Radvilė. Praėjusioje laidoje būtent jos pelnė mažiausiai balų, 55. Šįkart, atlikusios 2019 m. švedų atstovo Johno Lundviko „Too Late For Love“, merginos tapo vakaro lyderėmis ir iškovojo teisę pasirodyti projekto „Dainuok su manim“ pusfinalyje.

Vakaro akimirkos – laidos įraše ir nuotraukų galerijoje.

Dainuok su manim. Populiariausios „Eurovizijos“ dainos ir dar vienas atsisveikinimas

LRT TELEVIZIJOS projektas „Dainuok su manim“ – šeštadieniais nuo 21 val.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.