Veidai

2016.06.07 17:37

M. Streep parodijai persirengė D. Trumpu

BNS 2016.06.07 17:37

Meryl Streep pirmadienį Niujorke parodijoje šaipėsi iš pretendento į JAV prezidentus Donaldo Trumpo.

Pasirodymui per meno organizacijos „The Public Theater“ 2016 metų iškilmingą renginį Delacorte`o teatre po atviru dangumi Manhatano Centriniame parke trijų „Oskarų“ laureatė apsivilko per didelį kostiumą ir susišukavo panašiai kaip garsusis Niujorko milijardierius.

Prie Meryl prisidėjo dviejų teatro apdovanojimų „Tony“ savininkė ir serialo „Gera žmona“ (The Good Wife) žvaigždė Christine Baranski, kuri įkūnijo Donaldo varžovę, numanomą demokratų kandidatę į prezidentus Hillary Clinton. Parodijos metu aktorės atliko dainą „Brush Up On Your Shakespeare“ iš miuziklo „Bučiuok mane, Keit“ (Kiss Me, Kate).

Tokiu dainos pasirinkimu, kaip atrodo, buvo šaipomasi iš Respublikonų partijos numanomo kandidato įtariamo seksizmo ir, taip pat, užsimenama apie H. Clinton bandymą tapti pirmąja JAV prezidente moterimi.

Dainoje, kurią originaliajame 1948 metų miuzikle dainuoja gangsteriai vyrai, Donaldą vaizdavusi Meryl traukė: „Tu man pasakysi, kodėl visos moterys sako „ne“.“ Christine personažas atsakė patarimu iš britų dramaturgo Williamo Shakespeare`o sužinoti, kaip vilioti moteris.

Jau ne pirmą kartą M. Streep, kuri buvo su oranžiniu makiažu, vaizdavusiu garsųjį D. Trumpo įdegį, vaidino kokį nors prieštaringai vertinamą politiką. Vieną savo „Oskarų“ ji yra gavusi už britų ministrės pirmininkės Margaret Thatcher vaidmenį 2011 metų filme „Geležinė ledi“.

D. Trumpas dabar beveik neabejotinai varžysis su H. Clinton per lapkritį įvyksiančius JAV prezidento rinkimus, nes abu pretendentai tikriausiai bus paskirti savo partijų kandidatais.