Veidai

2021.04.17 20:20

Kate Middleton kaklą princo Philipo laidotuvėse padabinęs vėrinys – pagarbos ženklas karalienei

LRT.lt2021.04.17 20:20

Princo Williamo žmona, Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton, princo Philipo laidotuvėse pasirodė pasipuošusi įspūdingu vėriniu. Kaip pastebima indeprendent.co.uk, tai – gražus pagarbos ženklas velioniui ir karalienei, nes tuo pačiu papuošalu ji buvo pasidabinusi per 70-ąsias jų vestuvių metines.

Juvelyrikos dirbinys, kurį princo Philipo laidotuvėse dėvėjo K. Middleton, paskolintas iš asmeninės karalienės Elžbietos II kolekcijos. Kaip prašoma harpersbazaar.com, keturių eilių perlų vėrinys, dekoruotas deimantais, pagamintas „Garrard“, monarchei buvo padovanotas Japonijos Vyriausybės prieš kelis dešimtmečius. Anot leidinio, taip pasipuošusi Kembridžo hercogienė išreiškė pagarbą gedinčiai karalienei.

Šiuo papuošalu 1982 m. Nyderlandų karalienei surengtame priėmime buvo pasipuošusi ir Kate vyro motina, princesė Diana.

K. Middleton šį vėrinį iš karališkosios kolekcijos pasiskolino ne pirmą kartą – juo jau buvo pasidabinusi per 70-ąsias Edinburgo kunigaikščio ir karalienės Elžbietos II vestuvių metines 2017-aisiais.

K. Middleton palaikė šiltus santykius su vyro seneliu. Prieš kelias dienas, pagerbdamas senelį princas Williamas sakė: „Jo gyvenimo amžius buvo pašvęstas tarnybai – jis tarnavo savo šaliai, Tautų Sandraugai, žmonai karalienei ir mūsų šeimai.

Džiaugiuosi, kad jis man buvo ne vien pavyzdys, kuriuo sekiau, – jo nuolatinį buvimą jaučiau ir savo kaip suaugusio žmogaus gyvenime, jis buvo šalia ir gerais laikais, ir sunkiausiomis dienomis.

Visada liksiu dėkingas už tai, kad mano žmona turėjo galimybę tiek daug metų pažinti mano senelį, liksiu dėkingas ir už tai, koks geras jis jai buvo“, – kalbėjo princas Williamas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt