Veidai

2021.04.15 19:24

Paskelbta, kas bus 30 svečių, kurie dalyvaus princo Philipo laidotuvėse

LRT.lt2021.04.15 19:24

Bakingamo rūmai paskelbė, kas bus tie 30 asmenų, kurie dalyvaus princo Philipo laidotuvėse. Kaip skelbia „SkyNews“, tarp svečių – artimiausi princo giminaičiai.

Tarp svečių princo Philipo žmona karalienė Elžbieta II, princas Charlesas su žmona Camilla, dukra princesė Anne ir jos vyras seras Timothy Laurence`as, taip pat sūnus princas Andrew. Tarp svečių ir jauniausias princo Philipo ir karalienės Elžbietos II sūnus Edwardas ir jo žmona Sophie.

Kaip skelbia „SkyNews“, tarp svečių bus ir princo Philipo anūkai – princas Harry, kurio žmona liko JAV dėl neštumo, princas Williamas su žmona Kate, princesė Zara ir jos vyras Mike`as Tindallas, princesė Beatrice ir jos vyras Edoardo Mapelli Mozzi bei jos sesuo princesė Eugenie ir jos vyras Jackas Brooksbankas. Laidotuvėse dalyvaus ir vyriausias princesės Anne sūnus kapitonas Markas Phillipsas. Jauniausi svečiai laidotuvėse bus jauniausi anūkai – Jamesas, kuriam 13 metų, ir Louise, kuriai 17 metų.

Taip pat laidotuvių ceremonijoje dalyvaus princesės Margareth dukra Sarah ir jos vyras Danielis Chatto, sūnus Davidas Armstrongas-Jonesas.

Laidotuvėse dalyvaus ir karalinės Elžbietos II pusbroliai ir pusseserė – princas Richardas ir princas Edwardas, princesė Alexandra.

Tarp pakviestų asmenų ir princo Philipo giminaičiai iš Vokietijos – princas Bernhardas, princas Donatusas ir princas Philippas.

Svečių sąrašą užbaigia princo Philipo ir karalienės Elžbietos II draugė Penelope Knatchbull.

LRT.lt primena, kad laidotuvėse galės dalyvauti tik 30 asmenų dėl Jungtinėje Karalystėje galiojančių karantino ribojimų

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt