Veidai

2016.06.02 14:11

Europos garsenybės pasirašė „meilės laišką“ Britanijai

BNS2016.06.02 14:11

Futbolo klubo „Arsenal“ treneris Arsene`as Wengeras, prancūzų ir amerikiečių aktorė Julie Delpy ir grupės ABBA žvaigždė Bjornas Ulvaeusas buvo tarp daugiau negu 140 Europos garsenybių, ketvirtadienį pasirašiusių „meilės laišką Britanijos žmonėms“.

Laiške, kurį taip pasirašė buvęs Liverpulio futbolo klubo treneris prancūzas Gerard`as Houllier ir olandų kino režisierius Paulas Verhoevenas, reiškiama viltis, kad britai nubalsuos pasilikti Europos Sąjungoje per vėliau šį mėnesį vyksiantį referendumą.

„Su jūsų šalimis mus sieja ne vien sutartys, bet ir žavėjimasis bei meilės jausmai. Visi mes viliamės, kad nubalsuosite juos atnaujinti“, – sakoma laiške, paskelbtame savaitraštyje „The Times Literary Supplement“.

Tarp laiško signatarų taip pat buvo filmo „Kalnietis“ (Highlander) žvaigždė prancūzas Christopheris Lambert`as, manekenė ir aktorė Isabella Rossellini ir kulinarijos meistras Raymond`as Blancas.

„Tai jūsų sprendimas, ir mes jį priimsime. Kaip bebūtų, jeigu tai padės neapsisprendusiems pasirinkti, norėtume pareikšti, kaip branginame Jungtinės Karalystės narystę Europos Sąjungoje“, – rašoma laiške.

Apklausos rodo, kad apie penktadalis Britanijos rinkėjų dar nėra apsisprendę, kaip balsuos per birželio 23-osios plebiscitą.

Neatsižvelgiant į neapsisprendusius, 51 proc. respondentų sako palaikysiantys tolesnę Britanijos narystę ES, o 49 – balsuosiantys už pasitraukimą, rodo ketvirtadienį paskelbtas tinklalapio „WhatUKThinks“ vidurkis, apskaičiuotas pagal šešių skirtingų apklausų rezultatus.

Populiariausi