Veidai

2016.06.02 11:22

Vestuvių muzikantų festivalyje Švėkšnoje – dešimtys kolektyvų

LRT.lt 2016.06.02 11:22

Sekmadienį į Švėkšną rinksis atlikėjai iš įvairių Lietuvos kampelių – čia vyks ketvirtasis Vestuvių muzikantų festivalis. Šiemet jame pasirodys 30 kolektyvų.

Ketvirtus metus organizuojamas renginys kaskart susilaukia vis daugiau dalyvaujančių kolektyvų ir svečių. Festivalio organizatorius Vytautas Raibys džiaugiasi tokiu susidomėjimu. „Vestuvių muzikantų festivalis jau tapo svarbia švente Švėkšnai. Praeitais metais miestelis netgi buvo paskelbtas Vestuvių sostine“, – pasakoja organizatorius.

2015 m. festivalyje susirinkusius linksmino 30 kolektyvų, šiemet taip pat laukiama panašaus skaičiaus dalyvių. Šiuometinio festivalio žvaigždė – atlikėja „Tikroji išdykėlė“. Anot V. Raibio, savo dalyvavimą jau patvirtino ir šie kolektyvai: „Po stogu“, „Šansonas LT“, „Vyner“, „Verona“, „Rywi“, „Štabas“, „Žavesys“, „Trivašis“, „Kadrai“, „Du lašai“, „Studio Maruko“, „Aušrinė“, „Svajoklis“, Arvydas Bučkus, Gitana ir Rimas Tamašauskai, Rūtenis Jankauskas, Aušra ir Mantas, Regimantas, Rokas ir Gytis, Mindaugas ir Vytautas, Kristina, Gintas, Pranas Lomsargis, Vilius Lenkas, medžiotojų trio „Želsvos“ bei kiti. Geros energijos pliūpsnį dovanos šokių kolektyvai „Lugnė“ ir „Šalna“.