Veidai

2016.06.01 23:12

Mados žurnalistė – apie karščiausias vasaros tendencijas

LRT TELEVIZIJOS laida „Euromaxx“, LRT.lt2016.06.01 23:12

Mados žurnalistė iš Miuncheno Isabelle Braun sako, kad karščiausia šio sezono naujiena – atviri pečiai. Ji atskleidžia ir kitas naujojo sezono mados tendencijas.

Jau ankstyvą pavasarį visuose Europos miestuose parduotuvių vitrinos išpuošiamos madingiausiais pavasario-vasaros sezono drabužiais. Po tamsių ir šaltų žiemos mėnesių tai teikia viltį, kad gyvenimas vėl bus gražesnis.

I. Braun darbas – atskleisti naujausias mados tendencijas. Miunchene gyvenanti žurnalistė rašo straipsnius internetiniam madų žurnalui „Modepilot“. Tai vienas populiariausių internetinių mados žurnalų Vokietijoje – per mėnesį jį perskaito apie šimtas tūkstančių skaitytojų.

„Yra kelios pagrindinės ilgalaikės tendencijos. Bet yra ir ne tokių ryškių, kurias galima įžvelgti Milano ar Paryžiaus mados savaitėse demonstruojamose dizainerių kolekcijose. Jos dažnai tarpusavy susipina. Jeigu matome, kad nemažai žmonių dėvi panašius drabužius, sakome, kad tai – jau tendencija. Stambūs drabužių gamintojai dažnai čia semiasi įkvėpimo“, – aiškina I. Braun. 

Viena ryškiausių vasaros sezono tendencijų – atviri pečiai. 

„Pečiai – tai naujoji dekoltė. Jie bus išryškinami įvairiais būdais: didelėmis rankovėmis, raišteliais arba atvirkščiai – paliekant juos nepridengtus. Ši tendencija labai greit populiarėja, nes tai taip paprasta. Ji tinka nepriklausomai nuo dydžio. Taip galima atidengti šiek tiek odos, per daug neparodant“, – kalba mados žurnalistė. 

Antrąją ryškią šio sezono tendenciją padiktavo „Gucci“ mados namai. Plačiau apie tai – „Euromaxx“ pasakojime.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.