Veidai

2021.04.08 15:56

Mirė 72-ejų „Tvin Pykso“ aktorius Walteris Olkewiczas, ilgą laiką turėjęs sveikatos problemų

LRT.lt2021.04.08 15:56

Būdamas 72-ejų mirė kultinio serialo „Tvin Pyksas“ aktorius Walteris Olkewiczas, praneša „The Independent“. Aktorius ilgą laiką turėjo sveikatos problemų, dėl jų 2017 m. sustabdė ir kone penkis dešimtmečius trukusią karjerą.

W. Olkewiczas mirė balandžio 6 d., Kalifornijoje, JAV. Žinią apie mirtį užsienio žiniasklaidos portalams patvirtino jo sūnus, scenarijaus autorius Zakas Olkewiczas.

„Jis buvo geras žmogus, man perdavė savo aistrą gyvenimui. Laukiu, kol aš ją galėsiu perduoti jo anūkams, kuriuos jis labai mylėjo“, – kalbėjo velionio sūnus.

Feisbuko įrašu apie tėvo netektį pranešęs Z. Olkewiczas rašė, kad iškeliavęs žinomas aktorius ilgą laiką turėjo sveikatos problemų, pastaruoju metu pasitaikė ir įsisenėjusių ligų komplikacijų. Jis taip pat nurodė, kad tėvo mirtis buvo staigi, tačiau rašė nemanantis, jog tėvas kamavosi ar prieš išeidamas jautė skausmą.

Kaip rašo „The Independent“, W. Olkewiczo karjera tęsėsi kone penkis dešimtmečius. Ekrane pradėjęs suktis praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje, aktorius karjerą nutraukė 2017 m. – tuo metu jį ėmė kamuoti po kelio operacijos atsiradusios komplikacijos, pradėjusios trukdyti darbui.

Kaip rašo „Hollywood Reporter“, sveikatos problemos aktorių kamavo pastaruosius 20 metų. Jam buvo atlikta ne viena kelio operacija, po jų W. Olkewiczą ne sykį kamavo įsimetusi infekcija.

Vienas labiausiai aktorių išgarsinusių vaidmenų – legendiniame seriale „Tvin Pyksas“, kur jis įkūnijo veikėją Jacques Renault. Jis taip pat vaidino filmuose „1941“, „The Client“ ir kt. W. Olkewiczas gimė Naujojo Džersio valstijoje, JAV. Jo gedi sūnus, aktorė ir scenarijaus autorė marti ir du anūkai.