Veidai

2021.04.07 09:56

Harry ir Meghan Markle kurs serialą „Netflix“, jame bus galima išvysti ir patį princą

LRT.lt2021.04.07 09:56

Praėjusiais metais ilgametę sutartį su JAV kino milžine „Netflix“ pasirašę princas Harry ir Meghan Markle pradės kurti pirmąjį serialą, praneša leidinys „People“. Teigiama, jog ekrane bus galima išvysti ir patį Harry.

Pirmasis bendras karališkųjų pareigų atsisakiusių Sasekso hercogų įkurtos prodiuserinės kompanijos „Archewell Productions“ ir „Netflix“ projektas bus dokumentinis serialas apie nuo 2014 m. princo Harry puoselėjamą iniciatyvą „Invictus Games“. Jos tikslas – skatinti profesionaliu sportu užsiimti sužeistus ir sergančius karius arba karo veteranus.

Dokumentiniame seriale, kol kas neoficialiai pavadintame „Heart of Invictus“, bus rodomas sportininkų pasiruošimo kelias „Invictus“ žaidynėms, 2022 m. vyksiančiomis Hagoje, Nyderlanduose.

„Šis serialas viso pasaulio žmonėms leis pažvelgti į jaudinančias ir pakylėjančias žaidynių dalyvių istorijas jų kelyje į Nyderlandus“, – rašoma išplatintame princo pranešime, kurį cituoja „People“.

Princas taip pat pridūrė nekantraujantis leistis į šią serialo kūrimo kelionę ir besididžiuojantis, kad prie pirmojo jų kompanijos ir „Netflix“ projekto prisideda „Invictus“ žaidynių fondas ir „gydanti bei įkvepianti“ bendruomenė.

Prie serialo kūrimo dirbs „Oskarą“ pelnęs britų režisierius Orlando`as von Einsiedelis ir prodiuserė Joanna Natasegara. Teigiama, jog dokumentiniame seriale bus galima išvysti ir patį princą Harry.

LRT.lt primena, kad Jungtinėse Amerikos Valstijose apsigyvenę Sasekso princas Harry ir hercogienė Meghan Markle praėjusių metų rugsėjį pasirašė ilgametę bendradarbiavimo sutartį su kino milžine „Netflix“.

Pranešta, jog karališkoji pora „Netflix“ kurs išskirtinį turinį: serialus, meninius ir dokumentinius filmus, rašys kino scenarijus, rūpinsis programa vaikams, kai kuriuos kūrinius įgarsins.

Tuo metu CNN rašė, kad princą Harry ir Meghan Markle epizodiškai galbūt bus galima išvysti ir ekranuose, tačiau seriale „Kostiumuotieji“ vaidinusi buvusi Sasekso hercogienė prie aktorystės grįžti tuo metu kol kas neketino.