Veidai

2016.05.28 13:23

Tailande pitonas įkando į penį tualete buvusiam vyrui

BNS 2016.05.28 13:23

Tailande vienam vyrui trečiadienį prireikė medikų pagalbos, kai jam į penį įkando 3 metrų ilgio pitonas, aukai pritūpus tualete, šeštadienį pranešė ligoninės pareigūnai.

Atthapornas Boonmakchuay buvo hospitalizuotas po kurioziško nutikimo, kai roplys, įšliaužęs į tualeto nutekamąjį vamzdį, užpuolė vyrą jo namuose Čačengsau provincijoje į rytus nuo sostinės Bankoko.

„Jis gali šlapintis kaip įprasta, žaizdos skausmas atlėgo“, – naujienų agentūrai AFP sakė Rungnapa Sehawong, vietos ligoninės „Chularat 11“ vedėja.

38 metų vyras gydomas antibiotikais, kad neišsivystytų infekcija, bet tikriausiai bus išrašytas po kelių dienų, pridūrė ji.

Trečiadienį ligoninės palatoje po to incidento besišypsantis A. Boonmakchua sakė vietos televizijai, kad tualetas atrodė tuščias, kai jis dirstelėjo į jį prieš pritūpdamas.

„Tačiau po kurio laiko (gyvatė) išniro iš klozeto ir man įkando“, – pasakojo nukentėjusysis, pridūręs, kad sučiupo pitoną už galvos, bijodamas, kad jis jo nenusitemptų žemyn.

„Iš pradžių galvojau, kad mano penio nebėra, kad jis nuplėštas, nes (roplys) buvo iš tikrųjų labai stiprus“, – aiškino vyras.

Vis dėlto jis sugebėjo pražiodyti gyvatės nasrus, o jo žmona ir kaimynai, atbėgę į krauju apšlakstytą įvykio vietą, užmovė pitonui ant galvos plastikinį maišą.

Gelbėtojai vėliau plaktuku suskaldė klozetą ir išvadavo roplį, kuris galiausiai buvo paleistas į laisvę, pranešė vietos žiniasklaida.

Kadangi tualetas buvo sugadintas per šį nelemtą įvykį, A. Boonmakchuos žmonai atsirado proga įsigyti naują pirkinį – šiuolaikišką klozetą.