Veidai

2021.03.27 19:39

Ant raudonojo M.A.M.A. apdovanojimų kilimo – ne tik muzikos, bet ir mados šventė

LRT.lt2021.03.27 19:39

Paskutinį kovo šeštadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje – vienas ryškiausių metų muzikos renginių, M.A.M.A. apdovanojimai, į kuriuos susirinko ryškiausi šalies atlikėjai bei pramogų pasaulio atstovai. Tiesa, visi atvykusieji buvo testuojami dėl COVID-19.

Šių metų apdovanojimai – jubiliejiniai. Statulėlės ryškiausiai sužibusiems atlikėjams ir kūrėjams dalijamos 10-ąjį kartą. Tiesa, M.A.M.A. apdovanojimai vadinami ne tik muzikos, bet ir mados švente – panašių renginių, kur galima iškilmingiau pasipuošti per metus įvyksta vos keli, todėl gavę progą renginio svečiai pasistengia išsiskirti ir atrodyti įsimintinai.

Į muzikos šventę atvyko šių metų Lietuvos atstovai „Eurovizijoje“ grupė „The Roop“, Inga Jankauskaitė, Vidas Bareikis, Jurga, Monika Liu, Paula, Jonas Nainys, Virgis Stakėnas, „Saulės kliošas“, OG Version, „69 Danguje“ ir kt.

Neatskiriama stiliaus detale pandemijos laikais tapo apsauginė kaukė. Dalis svečių su kaukėmis pozavo ir renginio fotografams. Viešnios rinkosi viena už kitą gražesnes sukneles, kai kurios damos rinkosi elegantišką ar subtiliai seksualų įvaizdį, kitos stengėsi išsiskirti, o savo įvaizdį patikėjo garsiems šalies dizaineriams ir stilistams.

Indrė Stonkuvienė dėvėjo įspūdingą galvos apdangalą ir įmantraus silueto suknelę, kurios autorius – dizaineris Juozas Statkevičius, kuris vakarui pasirinko baltos striukės ir sidabro spalvos kelnių derinį. Lolita Zero ant kilimo pozavo su savo vizitine kortele tapusiais masyviais ragais. Grupės „Flying Saucer Gang“ nariai atvyko pasipuošę kaubojiško stiliaus skrybėlėmis.

Raudonojo kilimo akimirkos – nuotraukų galerijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt