Veidai

2016.05.19 10:48

Čilėje žadama sužaisti ilgiausias pasaulyje futbolo rungtynes

Guinnesso pasaulio rekordų fiksuotojai susirinko Čilėje, kur vyksta, kaip numatoma, ilgiausios pasaulio istorijoje futbolo rungtynės. Futbolo gerbėjai susirinko Santjago stadione, kur rungtynės nenutrūks 5 dienas (120 valandų). Komandas sudaro profesionalūs žaidėjai ir futbolo mėgėjai.

„Man tai puikus iššūkis. Tai šiokia tokia beprotybė, bet tikiuosi, kad mums pavyks ją baigti sėkmingai. Daug dienų, daug valandų, bet paprastiems žaidėjams tai puiki proga pasidalyti savo motyvacija ir entuziazmu su profesionalais“, – iniciatyva džiaugiasi Čilės nacionalinės rinktinės vartininkas Christopheris Toseliis.

Vienas rungtynių kėlinys trunka valandą – kiekvienas dalyvis bent valandą turi praleisti žaisdamas. Iš viso į šias rekordines futbolo rungtynes užsiregistravo 3 800 vyrų ir moterų, vyresnių nei 16 metų.

„Tai labai puiki patirtis. Jaučiu, kaip šios rungtynės mane praturtina, nors ir nesu profesionalus futbolo žaidėjas. Tai vertinga, norėčiau, kad tokių iniciatyvų kaip ši būtų daugiau“, – entuziazmo neslėpė inžinierius, rungtynių dalyvis Alvaro Valenzuela.

Šiomis rekordinėmis futbolo rungtynėmis Čilė siekia aplenkti Škotiją, kuriai šiuo metu priklauso ilgiausių, kiek daugiau nei keturias dienas (105 valandas) trukusių futbolo rungtynių rekordas.