Veidai

2021.03.19 13:11

„Amazon“ neria į Bolivudą: pirmajame filme vaidins brangiausiai apmokamas Indijos aktorius

BNS, LRT.lt2021.03.19 13:11

JAV elektroninės prekybos milžinė „Amazon“ žengia į Bolivudą ir yra pasirengusi kovoti dėl auditorijos dalies didžiulėje, tačiau sausakimšoje rinkoje, o pirmajame bendrovės sukurtame filme hindi kalba vaidins brangiausiai apmokamas šalies aktorius.

Bolivudo superžvaigždė Akshay Kumaras taps pagrindiniu herojumi veiksmo ir nuotykių filme „Ram Setu“ („Adomo tiltas“), kuris prieš debiutuodamas internetinės televizijos platformoje „Amazon Prime Video“ pasirodys ir kino teatruose, sakome bendrovės pranešime.

Pasaulinės internetinės televizijos platformos, įskaitant „Netflix“, „Amazon“ ir „Hotstar“, pastaraisiais metais išplėtė savo buvimą 1,3 mlrd. gyventojų turinčioje šalyje, kur jos taip pat pradėjo kurti turinį su Bolivudo žvaigždėmis.

Šalyje internetinės televizijos platformos išpopuliarėjo koronaviruso pandemijos metu, kai kino teatrai užvėrė duris, o pramogų ieškantys indai nėrė į internetą.

Indijos internetinės prekybos rinkoje mėginanti įsitvirtinti „Amazon“ neseniai buvo priversta atsiprašyti Indijoje dėl „Amazon Prime Video“ transliuotos dramos „Tandav“.

Indijos valdančiosios partijos politikai ragino uždrausti filmą dėl „šaipymosi iš induistų dievų“ ir nepagarbą tikinčiųjų jausmams.

Indijoje internetinės televizijos paslaugoms netaikomos griežtos cenzūros taisyklės, dėl kurių dažnai iškerpamos tam tikros kini teatruose ir per televiziją rodomuose filmuose demonstruojamos scenos.

Visgi pagal naujas gaires, paskelbtas praėjusį mėnesį, internetinės televizijos netrukus bus priverstos atšaukti nepageidaujamą turinį per 36 valandoms nuo skundo gavimo.

Pasak žiniasklaidos pranešimų, dėl filmo „Tandav“ kilęs triukšmas ir naujosios taisyklės verčia filmų ir laidų kūrėjus mažinti veiklos apimtis ar net atsisakyti jų kuriamų programų.

Pernai lankydamasis Indijoje, „Amazon“ įkūrėjas Jeffas Bezosas Bolivudo filmo kūrėjų auditorijai teigė, kad nors „Amazon Prime Video“ puikiai sekasi visose geografinėse vietovėse, „jai niekur nebus geriau, nei Indijoje“.

„Amazon“ kol kas nepaskelbė filmo „Ram Setu“ išleidimo datos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt