Veidai

2021.03.20 20:51

„Dainuok su manim“ pažėrė staigmenų: po permainų balų lentelėje – netikėtas atsisveikinimas

atnaujinta 22.36
LRT.lt2021.03.20 20:51

Dvi savaites iš eilės lyderių pozicijų neužleidusios LRT TELEVIZIJOS projekto „Dainuok su manim“ dalyvės „Baltos varnos“ ir Rusnė įsitvirtino pirmoje bendros komisijos balų lentelės vietoje ir tęsia savo muzikinę kelionę. Šis vakaras nebuvo toks sėkmingas kitam duetui, kuris turėjo palikti projektą.

Pavasarišką šeštadienio vakarą ant scenos pasirodė septyni duetai: „Baltos varnos“ ir Rusnė, Rūta Loop ir Milėja B., Jurgis Brūzga ir Milėja S., Karina Krysko ir Augustė, Liepa Norkevičienė ir Radvilė, Jeronimas Milius ir Jogilė, Monika Marija ir Kotryna. Jau kitą šeštadienį jų bus vienu mažiau – nebeišvysime Karinos ir Augustės, per du projekto vakarus surinkusių mažiausiai balų (108).

Šio vakaro pasirodymus, kaip visada, lygiomis teisėmis vertino vaikų komisija – Vakarė Jarmalavičiūtė, Ąžuolas Račinskas ir Kristupas Kerulis bei suaugusiųjų – Dovilė Filmanavičiūtė, Inga Jankauskaitė bei Ramūnas Zilnys.

Jie šeštadienio vakarą mažiausiai balų (52) skyrė būtent Karinos ir Augustės duetui, praėjusią savaitę surinkusiam 56 balus. Paskutinis dueto kūrinys projekte buvo Alanis Morissette „Ironic“.

Dainuok su manim. VI laida. Augustė Paulavičiūtė ir Karina Krisko – „Ironic“

Mažiausiai komisijos balų praėjusią savaitę surinkęs Monikos Marijos ir Kotrynos duetas šią savaitę pasitempė – merginos atlikusios „Abudu“ dainą „Entai“ surinko 59 balus ir įsitvirtino tarp vakaro lyderių. Bendroje dviejų laidų lentelėje su 111 balų jos užėmė priešpaskutinę vietą.

Dainuok su manim VI laida. Kotryna Ciūnytė ir Monika Marija – „Entai“

114 balų po dviejų savaičių surinko Rūta Loop ir Milėja. Atlikusios „Abudu“ daina „Pavasaris“ jos buvo įvertintos 59 balais ir tapo vienomis iš šeštosios laidos favoričių.

Dainuok su manim VI laida. Milėja Bičkaitytė ir Rūta Loop – „Pavasaris“

Praėjusią savaitę surinkę 60 balų, šią savaitę Jeronimas ir Jogilė už „The Clash“ dainos „Should I Stay or Should I Go“ atlikimą gavo 56 balus. Iš viso per dvi savaites jie surinko 116 balų.

Dainuok su manim VI laida. Jogilė Petronytė ir Jeronimas Milius – „Should i stay or should i go“

Po 118 balų per dvi laidas surinko du duetai – Jurgis ir Milėja, atlikę kūrinį „Aš mylėjau tave tau nežinant“, bei Liepa ir Radvilė, dainavusios Duncano Laurence`o dainą „Arcade“, prieš porą metų laimėjusią „Euroviziją“. Būtent šio atlikėja dėka šių metų „Eurovizija“ vyks Roterdame.

Dainuok su manim VI laida. Milėja Stankevičiūtė ir Jurgis Brūzga – „Aš mylėjau tave tau nežinant“
Dainuok su manim VI laida. Radvilė Galminaitė ir Liepa Norkevičienė – „Arcade“

Beje, Liepa ir Radvilė šiam šeštadieniui sumąstė itin sudėtingą sprendimą. „Pasirinkome veidrodinius rūbus, kuriuose atsispindėtų šviesos. Teko susirasti žmogų, pjaustantį veidrodžius, o tuos 450 gabaliukų vėliau klijuoti ant kostiumų. Darbo buvo daug“, – pasakojo Liepa.

Kūrinys „Ryto durys“ Rusnės ir „Baltų varnų“ komandai pelnė 59 balus. Tai aukščiausias balas, kurį šįvakar skyrė komisija ir juo įvertino net keturis duetus. Praėjusią savaitę „Baltos varnos“ ir Rusnė pelnė 60 balų, tad dvi laidas iš eilės neapleidusios lyderių pozicijų jos užsitikrino ir aukščiausią vietą šio etapo bendroje lentelėje. Iš viso jos surinko 119 balų.

Dainuok su manimi VI laida. Rusnė Savickaitė ir „Baltos varnos“ – „Ryto Durys“

Kitą šeštadienį duetai tęs savo kelionę projekte ir vėl rinks balus, kurie bus labai reikalingi prieš trečiąjį projekto iškritimo vakarą. „Dainuok su manim“ žiūrėkite šeštadieniais nuo 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt